Головна новина

 • РЕШЕТИЛІВСЬКА ФАБРИКА УЖЕ НАЛЕЖИТЬ ПОЛТАВСЬКІЙ ГРОМАДІ

   
  На данном изображении может находиться: стол и в помещении
   
  На своїй сторінці у Фейсбук голова Полтавської облради ,Почесний голова ГО "Патріоти Решетилівщини"Олександр Біленький сьогодні написав:

  Майже 3 роки тому, у передвиборчий період, я дав своїм землякам обіцянку - повернути до комунальної власності майно та будівлі Решетилівської фабрики художніх виробів! І ось учора цей шлях пройдений повністю! Тільки одиниці знають, чого це нам вартувало, але майно тепер наше і отримали ми його БЕЗКОШТОВНО! На одному з фото ви побачите те, що залишилось від опішнянського заводу «Художній керамік»! А ми своє - зберегли! Дякую народному депутату України Артуру Герасимову за те, що зробив неможливе! Віталій Павлик- дякую! Тимофей Голбан - для Вас новий виклик!) Наступний крок - втілення у життя ідеї #Мистецький_Art_Hub!

   

   

  Автоматический альтернативный текст отсутствует.

   

   

  Автоматический альтернативный текст отсутствует.

   

  На данном изображении может находиться: небо, на улице и природа

  докладніше >>

волог.:

тиск:

вітер:

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини

усі новини >>

Відкрито першу на Полтавщині сучасну поліцейську станцію

 

e-mailДрукPDF

12 червня в селищі Ланна Карлівського району відбулося урочисте відкриття нової поліцейської станції. Це перший подібний проект, що реалізується за спільні кошти обласного бюджету та ОТГ.

У відкритті станції поліції взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко, очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін, депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха, керівники Ланнівської ОТГ, Карлівського району, селища Ланна.

Станція поліції забезпечить цілодобову охорону правопорядку. Відтепер місцеві жителі зможуть звернутися до дільничного інспектора у себе в селищі, а не їхати зі своїми питаннями в Карлівський райвідділ.

– Коли у Ланні не було ОТГ, не було і поліцейської дільниці. Тепер це центр об’єднаної громади, а кожна територія ОТГ повинна бути максимально комфортна і безпечна для людей. Карлівський райвідділ поліції знаходиться далеко, а безпеку громадян потрібно підтримувати цілодобово. Формула успіху ОТГ – це наближення послуги до людей. Безпека - це теж послуга і вона дуже важлива, – сказав Олександр Біленький.

Станція поліції має п’ять кімнат. Це робочі кабінети дільничних інспекторів, кімната відпочинку, кімната з монітором відеонагляду за громадськими об’єктами та дитяча кімната. Останню зробили невипадково, адже якщо громадяни прийдуть до свого дільничного з маленькими дітьми, малятам буде де погратися і почекати батьків. Станція зроблена за всіма європейськими стандартами, має комфортні умови для правоохоронців і громадян.

Із сайту облрадиОголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage