Благодійність

Шкільні бібліотекарі познайомилися з визначними місцями Диканьки

 Підсумком роботи семінару шкільних бібліотекарів відділу освіти,сім’ї,молоді та спорту Решетилівської РДА стала екскурсійна поїздка до всім відомої Диканьки.

 

Знайомство з краєм розпочалося   з її візитки  - Тріумфальної арки, збудованої на честь приїзду імператора Олександра І.

 Відвідали Миколаївську церкву, побували біля дубів, декілька століть тому посаджених Кочубеєм.

 Веселий настрій працівникам шкільних книгозбірень  створили аматори музею Весілля у Малих Будищах, у дійстві якого всі брали участь. Незабутні враження справила екскурсія,  проведена Г.І.Золотайко  у місцевому Краєзнавчому музеї. Ми побачили багато унікальних експонатів, дізналися багато цікавих фактів з історії краю, життя і подвигу його людей. Сучасною є кімната, в якій висвітлюються події  АТО.

 Багато зроблено світлин на згадку, приємним було спілкування за обіднім столом у Бузковому гаї. Всі отримали  хороший настрій та масу приємних вражень. Бібліотекарі поглибили  знання про рідний край, його історичні  факти, що зможуть використати у своїй роботі. Поїздка надихнула на нові підходи, ідеї в реалізації краєзнавчих досліджень.

 Щиро вдячні за допомогу в організації проведення цікавої екскурсійної  програми методисту райметодкабінету  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Диканської райдержадміністрації   З.І.Костромицькій  та працівнику Будинку дитячої творчості     А.В.Оніпко. Із відвіданих заповідних  пам’яток ми зрозуміли, що   диканчани багаті історичною спадщиною і  свято бережуть пам’ять поколінь.

 Бібліотечні працівники вдячні райкому профспілки працівників освіти району за  підтримку.

Людмила Голуб ,методист відділу освіти

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage