Благодійність

ЗІ ЩИРИМИ ВІТАННЯМИ ТА ПОДАРУНКАМИ ВІДВІДАЛИ ВЕТЕРАНІВ

.
 

 

 В переддень християнського свята Преображення Господнього  та Дня незалежності України працівники відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування разом з заступником директора Ж.О.Сутулою відвідали одиноких малозабезпечених громадян, які мешкають на території Малобакайської сільської ради .

   Ж.О.Сутула привітала підопічних з наступаючими святами, висловила щирі слова  вдячності за їхню добросовісну працю на благо країни, за нелегкі прожиті роки. Побажала мирного неба, здоров’я, достатку, благополуччя, шани та поваги від рідних. Пенсіонерам вручили святкові подарункові набори .З людьми похилого віку говорили про життєві проблеми, про соціальний захист ветеранів.

   Ветерани  безмежно дякували за турботу, увагу до них працівникам відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, які відвідали їх оселі,а також благодійникам: співзасновнику ТОВ АФГ «Еліта» В.О.Вовку, ПП В.Г.Оверченко.

          Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення