Благодійність

ЩЕ 3 ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКИ СЛУГУВАТИМУТЬ ДЛЯ МАЛЕЧІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ ОТГ

 

На початку травня працівники групи «Благоустрій» при виконавчому комітеті Решетилівської  міської ради розпочали роботи із встановлення трьох дитячих спортивних майданчиків в селах Білоконі, Колотії та Шкурупіївка.

Минулого року виконком надіслав заявку до депутата обласної ради від округу Олександра Біленького на чотири  майданчики загальною вартістю 150 тис.грн. Проект було схвалено, кошти – виділені із обласного бюджету, як субвенція міському бюджету в рамках Фонду розвитку територій Полтавської області. Один майданчик  встановили  в Решетилівц ще в 2017 році. Але через несприятливі погодні умови, встановити решту – 3 майданчики – було неможливо, тому вирішили монтувати їх вже в 2018 році, при цьому вони зберігалися на складах міськради.

Заявка на «Капітальний ремонт спортивного залу в Потічанському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» », вартість впровадження якої - 400 тис.грн.

Отже, загальна вартість коштів на проекти Фонду для нашої ОТГ, що погодив депутат обласної ради та виділив обласний бюджет – 550 тис.грн. (відповідно до розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 30.06.2017 № 400 «Про розподіл у 2017 році коштів Фонду розвитку територій області»).

На 2018 бюджетний рік у квітні на погодження Олександру Біленькому було надіслано 3 заявки: «Придбання дитячого майданчика по вулиці Шевченка в м. Решетилівка Полтавської області» (50 тис.грн), «Капітальний ремонт спортзалу Колотіївської ЗОШ І-ІІ ступенів в селі Колотії Решетилівського району Полтавської області» (100 тис.грн), «Капітальний ремонт із заміною вікон спортивного залу Потічанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» в селі Потічок Решетилівського району Полтавської області» (300 тис.грн).Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage