Довідка

Довідник телефонів керівництва райдержадміністрації, працівників апарату райдержадміністрації та керівників і заступників керівників структурних підрозділів райдержадміністрації

telephone 304968 640 Телефони керівництва райдержадміністрації, працівників апарату райдержадміністрації та керівників і заступників керівників структурних підрозділів райдержадміністрації Решетилівського району

Назва установи організації, посади керівників

Прізвище, ім’я, по батькові

Службовий телефон

А  П  А  Р  А  Т

Голова райдержадміністрації

 Перепелиця Роман Миколайович

 2-13-42,  2-17-81,  2-12-47- прийм.

Перший заступник голови райдержадміністрації

вакантна

2-14-43

Заступник голови райдержадміністрації

вакантна

2-16-65

Заступник голови райдержадміністрації

вакантна

Керівник апарату райдержадміністрації

Пасічник Михайло Дмитрович

2-14-53

Відділ організаційно-кадрової роботи (rech_rda@adm-pl.gov.ua)

Заступник керівника апарату, начальник відділу

вакантна

2-19-73

Головний спеціаліст

Чех Лідія Миколаївна (декретна відпустка)
Кулик Надія Іванівна (тимчасово)

2-19-73

Головний спеціаліст

Маліч Олена  Іванівна

2-19-73

Спеціаліст І категорії

Мірошник Оксана Олександрівна 

2-19-73

Головний спеціаліст

Лисенко Максим Вікторович

2-31-65

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації

Головний спеціаліст апарату  райдержадміністрації

Спільний Олександр Володимирович

2-39-62

Загальний відділ (rech_rda@adm-pl.gov.ua)

Начальник відділу

БережнаОксана Олександрівна

2-16-91

Головний спеціаліст

Білецька Яна Миколаївна

2-16-91

Спеціаліст ІІ категорії (приймальня)

Козаренко Катерина Михайлівна

2-12-47

Відділ ведення державного реєстру виборців (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник відділу

Тригуб Юрій Володимирович

2-10-07

Головний спеціаліст

Романов Андрій Леонідович

2-10-07,  2-39-62,  2-31-65

Головний спеціаліст

Купенко Ольга Анатоліївна

2-10-07

Відділ фінансово-господарського забезпечення (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник відділу

вакантна

2-32-97

Головний спеціаліст

Бухун  Валентина Іванівна

2-32-97

Головний спеціаліст – юрисконсульт апарату райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Головний спеціаліст

Убийвовк
Сергій
Володимирович

2-16-67

С Т Р У К Т У Р Н І     П І Д Р О З Д І Л И

Відділ економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (rech.econom@ramdler.ru); (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник відділу

Варв’янська Наталія Георгіївна

2-84-00

Головний спеціаліст

Приходько Максим Олегович

2-16-67

Головний спеціаліст

 Кулак Ірина Миколаївна

Служба у справах дітей райдержадміністрації  (reshet_ssdity@ukr.net)

Начальник служби

Гмиря Юлія Анатоліївна

2-18-35

Головний спеціаліст

Собакар Дмитро Сергійович

2-18-35

Кириченко Алла Миколаївна (декр. відпустка)

 Сектор містобудування, архітектури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Завідувач сектору

Приходько Олег Всеволодович

2-18-56

Головний спеціаліст

Ніколаєнко Юрій Юрійович

2-18-56

Центр надання адміністративних послуг

Державний адміністратор

Лодіс Валентина Іванівна

2-16-86

Адміністратор

Басюк Григорій Васильович

2-16-86

Керівник

Крапчатова Олена Анатоліївна 

2-16-86

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник управління

Маслюк Володимир Миколайович

2-12-54

Заступник начальника управління

Хлистун Олександр Анатолійович

2-12-84

Начальник відділу

Сербінова Ніна Василівна

2-15-74

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник управління

Пономаренко   Григорій Іванович

2-19-91

Заступник начальника

Мотузка Наталія Віталіївна

2-19-45

Територіальний центр

Козар Наталія Юріївна

2-64-95

Сотула Жанна Олександрівна

2-14-31

Фінансове управління райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник управління

Сахно Тетяна Іванівна

2-15-84

Заступник начальника управління

Яресько Наталія Валентинівна

2-11-89

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Начальник відділу

Зінченко Володимир Григорович

2-13-35,  2-50-11

Головний спеціаліст

Рак Володимир Іванович

2-13-40

Головний спеціаліст

Кісіль Віталій Георгійович

2-63-31

Савісько Юрій  Петрович

2-18-43

Член колегії

Костогриз Алла Миколаївна

 

Відділ культури, туризму та архівної справи райдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник відділу

Гудзь Світлана Василівна

2-15-46

Головний спеціаліст

Кордубан Максим Вадимович

2-15-46

Головний спеціаліст

Бредун Алла Анатоліївна

2-16-89

Р А Й О Н Н А    Р А Д А ( reshetylivska_rada@ukr.net)

Голова районної ради

Писаренко Іван Васильович

2-18 -83

Заступник голови районної ради

Бережний Віктор Олександрович

2-13-61,  2-11-47

Керуючий справами

Шерстюк Валентина  Вікторівна

2-39-61

Відділ організаційно-правового забезпечення ( reshetylivska_rada@ukr.net  )

Начальник відділу

вакантна

Головний спеціаліст

Михалевський Віталій Станіславович

2-35-75

Спеціаліст І категорії

Зигаленко Віктор Іванович

2-35-75

Загальний відділ ( reshetylivska_rada@ukr.net )

Начальник відділу

Низова Наталія Анатоліївна

2-39-60

Спеціаліст І категорії

Петько Тетяна Миколаївна (декретна відпустка)
Хиль Оксана Вікторівна (тимчасово)

2-39-60

Головний бухгалтер

Шкуренко Ольга Анатоліївна

2-19-70

ТЕ Р И Т О Р І А Л Ь Н І   П І Д Р О З Д І Л И
ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Відділ Держземагентства в Решетилівському районі

Начальник відділу

вакантна

2-18-95

Заступник начальника

Ребрик Наталія Миколаївна

2-92-83

Управління ветеринарної медицини в Решетилівському районі

Начальник управління

Савенко Анатолій Миколайович

2-13-94

Заступник начальника

Ярмак    Віталій Володимирович

2-13-94

Решетилівське районне відділення Кобеляцького міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (ПОЛЦ ДСЕСУ)

Завідуючий відділенням

Романенко Марина Іванівна

2-13-64 2-19-96

Державна інспекція сільського господарства в Полтавській області

Головний спеціаліст  відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин

Бредун Олександр Григорович

2-11-62

Головний спеціаліст відділу технічного нагляду

Біленький Дмитро
Павлович

2-11-62

Державний інспектор відділу контролю якості та безпеки зерна і продуктів його переробки

Педько Сергій Анатолійович

2-11-62

Гол. спец. відділу контролю якості сільськогосподарської продукції та декларування

Пустовар Тетяна Леонідівна

2-31-42

Відділ статистики в Решетилівському районні

Начальник відділу

Ярмола Людмила Іванівна

2-16-09

Головний спеціаліст

Шевченко Ольга Володимирівна

2-16-80

Відділ оперативного регулювання питань використання природних ресурсів державного управління охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області

 

(0252)
9-11-60

Інспекції

Головний державний інспектор Східного інспекційного відділу інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Полтавській області

Микитенко Олександр Михайлович

2-16-86

Державна фітосанітарна інспекція Полтавської області, провідний фахівець

вакантна

2-39-25

Державна фітосанітарна інспекція Полтавської області, державний фітосанітарний інспектор

Дудник СергійВасильович

2-39-25

Державна фітосанітарна інспекція Полтавської області, державний фітосанітарний інспектор

Христусь Віталій Іванович

2-39-25

Управління Державного казначейства України в Решетилівському районі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Начальник управління

Оренбургська Ольга Петрівна

2-65-96

Заступник начальника

Литвиненко Таїса Михайлівна

2-19-39

Районний центр зайнятості ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Директор

Спільний Микола Володимирович

2-65-47,  2-51-07

Директор

Ласько Оксана Анатоліївна(декретна відпустка)

2-92-33

 

Сивинська ІннаВасилівна

Управління Пенсійного фонду України в Решетилівському районі

Начальник управління

Половка Валерій Іванович

2-19-65

Заступник начальника

Колотій Ганна Дмитрівна

2-65-86

Голуб Галина Миколаївна

2-11-46

Решетилівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

Даценко Світлана Михайлівна

2-35-83

Решетилівська міжрайонна виконавча дирекція Полтавського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Директор

Гела Андрій В’ячеславович

2-31-78,  2-19-33

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Великобагачанському та Решетилівському районах

Заступник начальника

Олифіров Ігор Вікторович

2-36-48

Решетилівсько-Великобагачанський об’єднаний районний військовий комісаріат

Військовий комісар

Новоселя Сергій Олександрович

2-14-70

Решетилівський районний суд

Голова суду

Беркута Леонід Григорович

2-15-47,  2-16-45

Суддя

Горулько Олександр Максимович

Прокуратура Решетилівського району

Прокурор

Каралаш Віктор
Миколайович

2-11-37

Помічник прокурора

Дяченко С.Г.

2-13-45

Помічник прокурора

Голубицький Віталій Васильович

Районний сектор УДСНС України у Полтавській області. (resh-mns@ukr.net)

Начальник відділу

Шаповал Григорій Григорович

2-19-51,  2-18-64

Заступник начальника

Філоненко Юрій Григорович

2-33-58

Інспектор

Срібний Юрій Леонідович

Інспектор

Горкун Ігор Іванович

2-33-58

Районний відділ  УМВС України в Полтавській області

Начальник Решетилівського відділення Полтавського відділу головного управління національної поліції України

Карпець Євгеній Володимирович

2-16-04,  2-13-02

Перший заступник начальника

Перепелиця В’ячеслав Володимирович

2-14-56

Заступник начальника

Міценко Володимир Володимирович

2-31-35

Заступник  начальника з кадрової роботи

Васюта Лілія Анатоліївна

Відділення ДАІ  з обслуговування Решетилівського району

Начальник ВДАІ з обслуговування Решетилівського  району

Книш  Сергій Анатолійович

2-35-85

Пенітенціарна служба ( Кримінально-виконавча)

Керівник

Варв’янська Тетяна Михайлівна

2-82-04

Решетилівський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області

Завідувач сектору

Кобилинський Сергій Володимирович

2-13-58

Районне управління юстиції  (reshruu@ukrpost.ua)

Начальник управління

Шерстюк Микола Іванович

2-35-90

Начальник реєстраційної служби

Танько Олександр Григорович

2-64-17

Державний реєстратор

Різник Віталія Вікторівна

2-11-05

Провідний спеціаліст

Коваленко Анатолій Валерійович

2-35-90

Державна виконавча служба районного управління юстиції

Заступник начальника управління, начальник державної виконавчої служби

Кошкалда Світлана Володимирівна

2-17-49

Відділ реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції

Заступник начальника управління, начальник відділу

Шебітченко Олена Анатоліївна

2-18-37

Державна нотаріальна контора районного управління юстиції

Завідуюча

Киріченко Тетяна Михайлівна

2-18-45

Решетилівське відділення Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції (DPI1625@urr.net)

Начальник відділення

Бакун  Сергій Анатолійович

2-39-57

Завідувач сектору оподаткування юридичних осіб

Найдьон Віталій Володимирович

2-39-57

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ

Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника

Директор

Круговий Віктор Іванович

2-17-83,  2-14-61

Решетилівська СЗОШ І ступеня

Директор

Москаленко Любов Іванівна

2-10-90

Дитсадок “Ромашка”

Завідуюча

Кругова Таїсія Іванівна

2-65-39

Будинок дитячої та юнацької творчості

Директор

Супрун Тамара Миколаївна

2-16-39

Професійний аграрний ліцей

Директор

Спільна Ніла Петрівна

2-30-31, 2-36-87

Художній професійний ліцей

Директор

Бігун Наталія Вікторівна

2-13-96,  2-19-56

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

ЦКД “Оберіг”

Директор

вакантна

2-13-61,  2-11-47

Районна бібліотека

Директор

Денисенко Наталія Іванівна

2-15-01

Школа мистецтв

Директор

Плюта Володимир Юрійович

2-17-48

Районний будинок культури

Директор

Пасічник Юрій Петрович

2-19-83

Решетилівський народний краєзнавчий музей

Директор

Тригуб Олена Аркадіївна

2-17-48

Громадські організації

Районна рада ветеранів

Багно Віктор Іванович

2-93-79

Районна Спілка ветеранів війни в Афганістані, голова

Шапошник Василь Миколайович

2-39-57

Товариство сприяння обороні України, голова

Коляка Любов Миколаївна

  2-17-62,  2-62-63

Об’єднання “Рада сільськогосподарських товаровиробників”, голова

Савченко Микола Васильович

9-76-89,  9-76-60

Решетилівський районний спортивний клуб ”Колос”, голова

Малимоненко Юрій Борисович

2-16-43

ДЮСШ директор

Косолап Олександр Петрович

Союз-Чорнобиль

Оверченко Станіслав Леонідович

2-13-94

Братерство  учасників АТО Полтавщини в Решетилівському районі

Черкун Іван Павлович

Центральна районна лікарня (rrl@poltava.ukrtel.net)

Головний лікар

Черкун Юрій Євгенійович

2-15-04,  2-14-48

Заступник головного лікаря з медичного забезпечення

Шульженко Юлія Володимирівна

2-16-47

Заступник головного лікаря з медичної частини

Маслюк Валентина Володимирівна

2-11-44

Центр первинної медико-санітарної допомоги (Центр ПМСД)

Головний лікар

Лугова Наталія Іванівна

2-12-32

Заступник головного лікаря

Куцевол Ол ьга Олександрівна

2-15-48

Секретар-діловод

П’ятаха Яна      Григорівна

2-12-32

Редакція газети «Решетилівський вісник», редактор

Циган Іван Іванович

2-14-57,  2-16-01

Бондаренко В.М.

2-13-69

Редакція районного радіомовлення «Вісник Решетилівщини», редактор

Гредасова Ірина Сергіївна

2-18-05

Райсоживспілка, голова

Гісем Василь Юрійович

2-12-85

Філія Решетилівське відділення №3186 ВАТ «Державний ощадний банк України»,  керуючий

Сиваш Сергій Володимирович

2-12-46

Решетилівське відділення ПРУ КБ «Приватбанк»,  начальник

Калініченко Валентина Степанівна

2-39-64

Решетилівське відділення Полтавської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк «АВАЛЬ», начальник

Олійник Наталія Григорівна

2-11-71,  2-64-04

Решетилівське ТВБВ «Індекс - Банк», начальник

Ярмола Юрій Констянтинович

2-65-48

ВАТ НАСК «Оранта»

Нестерець Микола Петрович

2-16-46

ПП  Решетилівський   «Житлосервіс», директор

Дем’янець Наталія Вікторівна

2-17-70

КП «Водоканал», директор

Шарлай Леонід Іванович

2-19-38,  2-31-12

Група "Благоустрій"

вакантна

2-51-58

Решетилівське РГП ПАТ «Полтавагаз», начальник

Манжура Юрій Олександрович

2-33-45,  2-16-57

Решетиліська філія       ПАТ «Полтаваобленерго»,       начальник

Вовк Анатолій Іванович

2-14-39,  2-17-59

 

Козаренко Василь Миколайович

2-12-81

Цех телекомунікаційних послуг № 19 Полтавської філії ПАТ «Укртелеком», начальник

Спєсівцев Анатолій Омельянович

2-12-49

Центральне відділення поштового зв’язку Решетилівського відділення Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», начальник

Федак Тетяна Михайлівна

2-14-09,  2-18-94

Райагробуд , начальник

Ковалевський Петро Іванович

2-18-63,  2-15-68

Філія «Решетилівський райавтодор», начальник

Коваль Володимир Дем’янович

2-15-97,  2-32-30

Дорожньо- експлуатаційне підприємство ДЕП - 641

Соловей Олександр Володимирович

2-19-62

Сейсмопартія

Литвин Володимир Якович

2-31-09,  2-16-56

Решетилівська дільниця «Полтаватеплоенерго», майстер

Твердоступ Віталій Іванович

2-14-63

 

шкільна котельня

2-31-63

ТОВ «Агротехсервіс», директор

Колотій Віктор Іванович

2-12-92,  2-10-34

Головний бухгалтер

Буцька Лідія Олексіївна

Полтавська філія ЗАТ «Украгротехніка»,  директор

Керекелиця Олексій Григорович

2-17-58

Філіал «Родючість»  ЗАТ «Украгротехніка», директор

Лобач Володимир Станіславович

2-12-60

Решетилівська державна сортодослідна станція, директор

Гриб Микола Миколайович

9-54-81

ТОВ Цегельний завод,     директор

Матвійчук Володимир Іванович

2-62-28,  2-91-80,  2-91-83

ТОВ "Решетилівський    маслозавод"

Сорока Олександр Михайлович
Гончар Юрій Михайлович - гол.інж.

2-14-58
2-19-88

ПП "Решетилівський хлібзавод"

Мелащенко Петро Іванович
Мотін Володимир Андрійович

2-51-67

ТОВ "Століт – Полтава"

Чорнобай Валентин Володимирович

2-11-91

ТОВ «Ясні зорі - Полтавщина» м’ясокомбінат, с. Хоружі

Микитенко Василь Миколайович

615-566

Інкубаторно – птахівниче підприємство

Бабич Валентина Олександрівна

2-14-32

Комунальне підприємство "Бюро містобудування та технічної інвентаризації"

Богданов Сергій Вікторович

2-35-02

Комунальне підприємство «Трудовий архів»

Безмєнова Зоя Володимирівна

2-52-94

Решетилівське лісництво ДП  «Новосанжарське лісове господарство», лісничий

Одноочко Володимир Анатолійович

2-18-51

Аптека №55, провізор

Ахіяртдінова Галина Григорівна

2-13-33

ОРГАНИ  МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ

Решетилівська селищна рада

Кузьменко Володимир Вікторович
Малиш Григорій Миколайович
Шинкарчук Юрій Степанович
Клименко Людмила Вікторівна

2-13-80
2-13-53
2-13-53
2-17-78

Демидівська сільська рада

Ярема Василь Миколайович
Головач Людмила Григорівна

9-44-48
9-44-48

Жовтнева сільська рада

Колотій Олена Василівна
Щербак Світлана Терентіївна

9-54-42
9-54-40

Лобачівська сільська рада

БарановаНаталія Григорівна
М’якушко Галина Петрівна

9-42-42
9-42-42

Малобакайська сільська рада

Срібний Станіслав Юхимович
Вовк Людмила Володимирівна

9-48-42
9-48-45

М’якеньківська сільська рада

Зінченко Андрій Миколайович
Кошляк Ольга Володимирівна

9-66-46
9-66-46

Піщанська сільська рада

Гилюн Віктор Олексійович
Корецька Лариса Володимирівна

9-61-42
9-61-81

Плосківська сільська рада

Галушко Володимир Іванович
Пода Лілія Борисівна

9-86-42
9-87-18

Потічанська сільська рада

Гайдар Вадим Миколайович
Орєхова Анжела Петрівна

9-32-42

Сухорабівська сільська рада

Гавриленко Володимир Олексійович
Миколаєнко Ольга Іванівна

9-33-42
9-33-31

Шевченківська сільська рада

Підгора Ніна Михайлівна
Храпач Алла Георгіївна

9-76-42
9-76-86

Шилівська сільська рада

Кальницька Раїса Вікторівна
Попова Віра Григорівна

9-37-42
9-37-31

Федіївська сільська рада

Богушевська Ольга Володимирівна
Федій Надія Віталіївна

9-71-42
9-71-42

Лиманська Друга сільська рада

Глазкова Олена Петрівна
Семергей Олена Олексіївна

9-43-42
9-43-22

Калениківська сільська рада

Радість НінаАндріївна
П’ятаха Олена Миколаївна

9-47-16
9-47-16

Кукобівська сільська рада

Якуба Анатолій Олександрович
Силка Наталія Антонівна

9-83-42
9-83 -35

Лиманська Перша сільська рада

Колінько Віктор Олександрович
Зімовець Таїса Олександрівна

9-46-42
9-46-42

Пащенківська сільська рада

Наконечний Микола Григорович
Іванюк Олена Михайлівна

9-36-46
9-36-46

Новомихайлівська сільська рада

Писанка Володимир Іванович
Задорожна Лариса Олексіївна

9-35-37
9-35-37

 



Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage