Довідка

Довідник телефонів закладів освіти

telephone 304968 640 Телефони дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Решетилівського району 

Дошкільні навчальні заклади

 

№ п/п

Назва закладу

Завідуюча П.І.П.

Телефон

1.

Решетилівський я/с „Ромашка”

Кругова Таїсія Іванівна

26539

2.

Жовтневий д/с „Барвінок”

Пащенко Тетяна Іванівна

95490

3.

Колотіївський я/с „Лелеченька”

Гребельник Жанна Анатоліївна

-

4.

Калениківський я/с „Сонечко”

Гринь Людмила Григорівна

94731

5.

Плосківський д/с «Дзвіночок»

Гладка Олена Олександрівна

98716

6.

Шилівський я/с „Капітошка”

Дзекун Тетяна Сергіївна

-

7.

Першолиманський я/с „Сонечко”

Семено Лідія Василівна

94621

8.

Демидівський д/с „Берізка”

Степанюк Ліля Іванівна

-

9.

Глибокобалківський я/с „Малятко”

Головко Любов Іванівна

-

10.

Піщанський я/с „Веселка”

Федяшина Людмила Михайлівна

96121

11.

Пустоварівський д/с „Джерельце”

Чипурнова Оксана Михайлівна

-

12.

Сухорабівській я/с «Пролісок»

Отрішко Любов Іванівна

93311

13.

Шевченківський я/с«Світлячок»

Нестеренко Людмила Михайлівна

-

14.

Кукобівський я/с «Калинка»

Коломієць Лариса Володимирівна

98340

15.

Решетилівський НВК ш-д/с

Найдьон Людмила Володимирівна

96334

16.

Федіївський д/с «Волошка»

Усік Оксана Олексіївна

-

17.

Новомихайлівський я/с «Світлячок»

Джежелій Яна Миколаївна

-

18.

М'якеньківський я/с «Вишенька»

Водолілова Наталія Вікторівна

96632

19.

Лобачівський я/с «Росинка»

Філенко Аліна Іванівна

94236

20.

Пащенківський я/с «Золотий ключик»

Бублик Людмила Василівна

93619

21.

Потічанський я/с «Золота рибка»

Назарчук Людмила Володимирівна

93226

22.

Малобакайський я/с «Теремок»

Срібна Світлана Василівна

-

23.

Друголиманський  я/с «Оленка»

Блоха Наталія Володимирівна

-

24

Шамраївський я/с «Пізнайко»

В.о. Соломаха Оксана Анатоліївна

97544

 

Загальноосвітні навчальні заклади

 

№ п/п

Назва закладу

Директор

роб.телефон

Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів

1.

 
Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Мирна Валентина Володимирівна

94418

2.

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст

В.о.Філонич  Валентина Миколаївна

94316

3.

Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст..

Литвин Юлія Вікторівна

95448

4.

Калениківська спеціалізована школа І-ІІІ ст..

Тищенко Людмила Миколаївна

94731

5.

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст..

Павлинський Григорій Якович

94847

6.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.. імені Л.М.Дудки

В.о.Вінніченко Валентина Іванівна

96121

7.

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст..

Косенко Ірина Юріївна

98716

8.

Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника

Круговий Віктор Іванович

21783

9.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Марченко Марина Анатоліївна

93340

10.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст..

Ячменник Тамара Михайлівна

97140

11.

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.. імені В.О.Пащенка

Денисенко Віктор Петрович

97645

Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ст

12

Глибокобалківська ЗОш І-ІІ ст..

Лисяк Ольга Іванівна

98140

13

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст..

Паламар Тамара Іванівна

93140

14

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст..

Шепель Василь Іванович

98340

15

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст..

Лобач Наталія Іванівна

94236

16

М´якеньківська ЗОШ І-ІІ ст..

Тернієвська Олена Олексіївна

96632

17

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст..

Король Ігор Іванович

93540

18

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст..

Лісун Лариса Михайлівна

93619

19

Першолиманська ЗОШ І-ІІІ ст..

Пилипенко Лариса Володимирівна

94621

20.

Потічанська ЗОШ І-ІІ ст..

Платко Ірина Володимирівна

93226

21.

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст..

 В.о.Каленіченко Анатолій Григорович

21632

22.

Шамраївська ЗОш І-ІІ ст..

Погоріла Алла Анатоліївна

97544

23

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст..

В.о.Кошкалда Іван
Михайлович

93740

Загальноосвітні навчальні заклади І- ст

24.

Решетилівська ЗОШ І ст..

Москаленко Любов Іванівна

21090

25.

Решетилівський НВК «школа І ступеня-дитячий садок»

Найдьон Людмила Володимирівна

96334

26.

Михнівська ЗОШ І ст..

Чернова Світлана Миколаївна

-


Позашкільні навчальні заклади


№ п/п

Назва закладу

Директор

Телефон

1

Районний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Карамушка Олександр Вікторович

2-84-80

2

Районний будинок дитячої та юнацької творчості

Супрун Тамара Миколаївна

2-16-39

3

Дитячо-юнацька спортивна школа

Косолап Олександр Петрович

2-66-00



Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage