Культура та дозвілля

РЕШЕТИЛІВКА ГОСТИННО ПРИЙМАЛА ТУРИСТІВ

 

Минулими вихідними до Решетилівки завітала група туристів із Полтави. Вони представляли туристичний клуб «Аби не дома», що організовує різноманітні екскурсії визначними місцями України та рідної Полтавщини. Це вже не перша група, яка відвідує наше місто.

Цього разу до традиційних вже екскурсій до майстерні художніх промислів «Соломія», професійного художнього ліцею та районного краєзнавчого музею, долучилися зі своєю концертною програмою викладачі та учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради. Гостей вітали гурт «Решетилівські музики», вокальний ансамбль «Мереживо» та зразковий колектив «Зоряна». Екскурсанти  отримали інформацію про знаменитих людей Решетилівки, про їх досягнення на ниві мистецтва, про те, чим пишається наш край.

Гумористичну нотку внесли куми – Людмила Гончар та Валентина Пісарєва. Їхні мініатюри на теми сучасного життя міста подобалися туристам, а пісні і танці виконували всі разом.

Новинкою став і майстер-клас із виготовлення вітальних листівок до Дня св. Валентина.

Полтавці  поверталися додому у чудовому настрої, дякуючи за змістовно і цікаво проведений час.

Тетяна Коваленко, викладач 
дитячої школи мистецтв 
Решетилівської міської ради

Світлина від Решетилівськи Міськради.
 
Сайт міськради
 

РІДНУ ЗЕМЛЮ СЛАВИМО ПІСНЯМИ

Світлина від Світлани Гудзь.

17 лютого розпочалися творчі звіти колективів художньої самодіяльності закладів культури  Решетилівського району «Рідну землю славимо піснями», присвячені 95-річчю утворення Решетилівського району. Сьогодні на сцені районного Будинку культури виконавську майстерність демонстрували  сам одіяльні артисти  Кривківського СК, Малобакайського Кукобівський , Калениківського СБК, Хрещатівського СК. 
Змістовні різнопланові номери художньої самодіяльності кожного колективу сприймалися шквальними  оплесками глядачів, які вщент заповнили зал. 

Вашій увазі світлини зі звіту

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлина від Світлани Гудзь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

 

 

 

 

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Світлина від Світлани Гудзь.

Решетилівський майстер пальцями малює картини

Майстер народної творчості Євген Пілюгін з Решетилівки ,презентував виставку картин "Передчуття весни" в обласній бібліотеці імені Котляревського. Особливість зображень у тому, що художник перші деталі малює пальцями, а потім пензлем виділяє деталі.

докладніше >>

РЕШЕТИЛІВСЬКА ВИШИВКА "БІЛИМ ПО БІЛОМУ МАЄ ПОДИВУВАТИ ЖИТЕЛІВ ШВЕЙЦАРІЇ

 Світлина від Решетилівська районна державна адміністрація.

20-21 листопада 2018 року у Женеві  проходитиме  міжнародна виставка виробів народної творчості та етно-дизайну.  Спрямована вона  буде в напрямку Україна-Швейцарія під назвою «Решетилівка – Петриківка –Женева». 
Решетилівка представлятиме Україну у таких видах  народної творчості як килимарство, та образотворче мистецтво. Але витончених швейцарців будемо  дивувати , звісно,  і нашою оригінальною та унікальною  вишивкою «Білим по білому». Про це йшлося на зустрічі голови райдержадміністрації Романа  Перепелиці та в.о. міського голови Оксани Дядюнової  з відомою  гостею зі столиці -Галиною Сагач,  доктором педагогічних наук, доктором філософії у Словацькій республіці, академіком чотирьох міжнародних академійВона представлялаКиївський національний університет керівних кадрів культури і мистецтва. В обговоренні брала участь і директор  Решетилівського професійного  художнього ліцею Наталія Бігун. В ході зустрічі
намітили основні напрямки підготовки до виставки у Женеві шляхи та джерела фінансування цього амбітного проекту. Це  буде ще один крок до внесення  Решетилівської вишивки "білим по білому"до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage