Культура та дозвілля

ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА ЄВГЕНА ПІЛЮГІНА

 


22 вересня 2017 року у виставковій залі ЦКД «Оберіг» ,що в Решетилівці,відкрилась ювілейна виставка заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки Художників України та національної спілки майстрів народного мистецтва України Євгена Івановича Пілюгіна під назвою «Полтавський край».

Відкриваючи  виставку директор ЦКД «Оберіг» Олена Кацітадзе, повідала присутнім про творчий шлях Євгена Івановича.

Привітати ювіляра прийшли заступник голови райдержадміністрації Антон Колесніченко, голова районної ради Сергій Колотій, секретар виконкому селищної ради Олександр Тринчук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Гудзь, начальник управління соціального захисту населення Григорій Пономаренко,редактор районної газети «Решетилівський вісник» Іван Циган, директор територіального центру соціального обслуговування Наталія Козар, голова ради ветеранів Віктор Багно.  

У своєму виступі митець говорив про любов до Решетилівщини, про свої нові ідеї : «Решетилівка живе  в моєму серці, кожен куточок у нас красивий, у нас красиві дівчата і вже на портретах починаються з’являтись дівчата. Дівчата - це наша гордість! В мене є ідея продовжити серію «Красуні Полтавщини – кращі дівки на селі». Також хочу продовжити проект «Мальовані хати», які розмальовані півнями, зозулями, лебедями. Вже розмальовано три таких хати, до яких люди приходять як до музею милуватися красою. Давайте разом творити красу!»Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage