Культура та дозвілля

Артисти з Піщаного стали лауреатами

 
 

                              

             Диплом лауреата  IX фестивалю «  Літа на осінь повернули» був заслуженою нагородою самодіяльним співакам з села Піщане Решетилівського району  та сільським  талановитим майстриням – вишивальницям, які взяли участь у обласному святі пісні та танцю для пенсіонерів.  Цей фестиваль   присвятили Дню людей поважного віку та Дню ветерана.Він пройшов  29 вересня н.р. у Полтавському будинку науки та техніки. Решетилівський районний територіальний центр  представляв на сцені Полтави самодіяльний ветеранський вокальний ансамбль  « Родина» з села Піщане (організатор колективу- голова первинної ветеранської організації місцевої громади О.В. Кучерова , худ.кер. В.Шпіка).

                Самодіяльні артисти виконали дві пісні: українську народну « Як ішов я до лісу»   та авторську   « До сина», вразивши всіх злагодженим співом, артистичністю,  сценічною культурою.

                Піщанські пенсіонерки Надія Миколаївна Горюнова  та Олександра Володимирівна Кучерова  взяли участь у  виставці  творчих робіт ветеранів на тему « Зігріємо долоні своєю майстерністю». Вони представили  прекрасні вишиті вироби: рушники, скатерки, килимки, наволочки, картини, серветки. Відвідувачі виставки милувалися їхніми роботами, вдивлялися у неповторну красу вишиванок, цікавилися, як можна голкою та ниткою створити такі шедеври.

        Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage