Культура та дозвілля

ПОЛТАВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИГИ “ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ПОЛТАВЩИНИ”

 

07 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ О 15.00 ГОД. НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ ЗА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У ПРИМІЩЕННІ ПОЛТАВСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ІМ. В.КРИЧЕВСЬКОГО (М. ПОЛТАВА, ВУЛ. КОНСТИТУЦІЇ, 2, ІІ-Й ПОВЕРХ, 22 ЗАЛА) ВІДБУДЕТЬСЯ УРОЧИСТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ПОЛТАВЩИНИ».

Це історико – краєзнавче видання, яке вийшло у полтавському видавництві «Дивосвіт». Автори: Ганна Грибан – член Національної спілки краєзнавців, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Панаса Мирного та міської премії ім. Володимира Короленка, засновник і директор видавництва «Дивосвіт» іВолодимир Халимон – «Почесний краєзнавець України», Відмінник енергетики України, палкий шанувальник історії, особливо історії рідного краю.

Гортаючи сторінки книги, читач знайомиться не лише з сивою давниною нашого регіону, а й з його бурхливим сьогоденням, дізнається про виданих полтавців, відкриє для себе низку цікавих фактів загального краєзнавчого характеру. Автори не зосереджуються лише на місцевих подіях, їх цікавить минувшина України в широкому історичному контексті. Видання має не тільки пізнавальне значення, але й виховує патріотичні почуття.

Книга адресована широкому колу читачів.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage