Культура та дозвілля

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКУ ПРЕМІЮ ІМ.ОЛЕКСІЯ ДМИТРЕНКА ЗДОБУЛА АННА КАЛАШНІКОВА

27 лютого 2018 року У Решетилівській райраді  відбулося засідання журі літературно-мистецької премії імені Олексія Дмитренка. За результатами розгляду клопотань було прийнято рішення включити до конкурсного відбору в 2018 році збірку хореографічних постановок «ТАНЦІ НАРОДІВ СВІТУ» (український національний танець «Гопак», молдавська сюїта «Свято врожаю», циганський танець «Табір», грузинський танець «Серце Кавказу»), автор Анна Калашнікова, та збірку поезій «МІНЛИВЕ СОНЦЕ», автор Ярослава Лубініцька.

Члени журі поспілкувалися з номінантами на здобуття премії, поділилися своїми враженнями. Вони відзначили високий рівень майстерності Анни Калашнікової та її значні мистецькі досягнення.

Григорій Кошкалда сказав про емоційність, оригінальність, тяжіння до афористичності поетичного доробку Ярослави Лубініцької. Наталія Денисенко запросила поетесу до участі у блозі «Літературний гобелен Решетилівщини».

За результатами таємного голосування літературно-мистецьку премію імені Олексія Дмитренка присуджено Анні Калашниковій, керівнику зразкового аматорського театру танцю «Гармонія» Решетилівського районного Будинку культури- переможцю міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage