Культура та дозвілля

ВИШИВКА- ДЗЕРКАЛО ДУШІ НАРОДНОЇ

 

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

Сьогодні у Всесвітній день вишиванки Решетилівка потопає у розмаїтті вишиванок.Містяни одягли сорочки,блузи,плаття,виготовлені з різної тканини різним орнаментом та техніками.

10-а година ранку… Біля ЦКД «Оберіг» розпочинається святкове дійствою. Звучать пісні про Україну… Ведучі Марина Яресько та Руслан Стовбун наголошують,що вишивка вплетена в історію нашого краю і правичні традиції живуть і донині.Всесвітній день вишиванки – свято,яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято запрошує кожного свідомого громадянина до простого вчинку- одягнути вишиванку і в ній піти на роботу,навчання,дитячий садок чи просто прогулятися містом.

Українська вишиванка-це свого роду сімейний оберіг,символ,який пройшов через покоління,єднає рід і вшановується як святиня.

На імпровізованій сцені під фонограму пісні «Рушник вишиваний» з’являються учні 3 –Б класу Решетилівської ЗОШ 1 ст .з музично-танцювальною композицією .

На святі члени літературно-мистецької вітальні «Калинові дзвони Решетилівського терцентру: Микола Нечитайло,Віктор Ставицький,Любов Біленька,Світлана Пасічник,Людмила Дядченко,Любов Ткаченко прочитали про вишивку вірші українських та місцевих авторів.

На ганку ЦКД «Оберіг» учасники свята взяли участь у святковій фотосесії на згадку.

Піснею «Україна-це ми» свято вишиваної Решетилівки завершилося.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage