Культура та дозвілля

ХТО СПІВАТИМЕ ДЛЯ ГОСТЕЙ "СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ"

Хто співатиме для гостей Сорочинського ярмарку цьогоріч: перелік

Знамените торжище відбудеться на Полтавщині цьогоріч 21-26 серпня. Майже щодня вечірньої пори гостей розважатимуть відомі артисти, а в останній день – одразу два колективи зберуть шанувальників гумору та рок-музики. 

Отже, у перший день, вівторок, 21 серпня, глядачів чекає «Ляпіс-98» ( раніше – «Ляпіс Трубецкой») з відомими хітами.

У п’ятницю, 24 серпня, музикою і співом чаруватиме KAZKA – це музичний гурт із Києва, який грає в стилі experimental pop з елементами електрофолку. «Відкриття року 2017» за версією музичної премії YUNA, «Дебют року 2017» за версією музичного видання Karabas Live, «Нові імена» за версією музичної премії «Золота Жар-Птиця», «Краща пісня поп-гурту» («Свята») та «Кращий дебют» за версією радіостанції «Країна ФМ». Колектив брав участь в телепроектах, зокрема в шоу «Х-фактор».

У суботу, 25 серпня, фанатів зберутьвідомі полтавці: гурт Mountain Breeze та Вєрка Сердючка. Нагадаємо, Mountain Breeze – поп-рок-гурт із Полтави, учасник національного відбору на Євробачення-2018. 

Вєрка Сердючка востаннє була на ярмарку 2013 року. Нині Андрій Данилко приїде зі сценічною мамою (Інною Білоконь).

В останній день торжища, неділю, 26 серпня, цікавий вечір організують «Студія «Квартал 95» та гурт «Воплі Відоплясова» (ВВ) з Олегом Скрипкою.

 
Джерело-Коло


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення