Культура та дозвілля

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ РЕШЕТИЛІВЩИНИ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ "НАРОДНИХ" ТА "ЗРАЗКОВИХ"

 

Минулої неділі  в Решетилівському РБК  п’ять творчих колективів  підтверджували звання "Народний" та "Зразковий".

Яке ж свято без українського гопака? Саме ним і розпочав програму  Зразковий аматорський театр танцю “Гармонія” (керівник Анна Калашнікова). Його було створено  у 2009 році, а вже 2013 році їм було присвоєно звання «зразковий». Протягом 5 років   учасники  "Гармонії" високо тримають свою планку.  Нині театр  налічує понад 120 осіб: основний склад та підготовчі групи. Головне спрямування колективу - народний танець. Під час концерту театрали продемонстрували у своїх танцях  культуру, традиції і побут різних народів світу. Театр танцю «Гармонія» є  постійним  учасником  Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, де здобувають заслужену перемогу, їх  професіоналізм  високо оцінює професійне журі. Підтвердження : дипломи лауреатів 1 ступеню, золотих чемпіонів та володарів Гран-прі.

У 1983році на базі РБК було створено  самодіяльний хоровий колектив  "Любисток", котрий  з 1996року носить звання “народного”. Він заслужено має визнання глядачів,а художні керівники колективу Вікторія Пахолко та Марк Наконечний постійно знаходяться у творчому пошуку оригінального репертуару, залучають нових учасників.

Бурхливими оплесками зустрічав зал кожен номер Зразковий ансамблю танцю “Зоряна” відоми й в Решетилівці з 1997 року. На базі ЦКД "Оберіг" його створила керівник Ілона Кучер . За роки своєї  творчої діяльності його учасники неодноразово ставали лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, подорожучи Україною та за кордоном. У 2003 році "Зоряни" отримали звання  “зразковий”.

З особливою теплотою зал зустрічав єдиний на район народний самодіяльний фольклорний колектив “Пісенне джерело”. Створений 1985року Іваном Грицаєм, він об'єднує людей небайдужих до української пісні. У репертуарі “Пісенного джерела” понад 100 народних і авторських творів. Колектив постійний учасник різноманітних конкурсів і фестивалів, бажаний гість у кожному селі і місті області та далеко за межами Полтавщини. Його діяльність нодноразово висвітлювалась на обласних телеканалах.З 2005 року “Пісенне джерело” носить звання “народного”. З 2015року нове творче дихання колективу дарують художні керівники Людмила та Василь Калініченко.

Своєрідною родзинкою концертної програми став вихід улюбленців публіки гурту “Візит”( керівник Вадим Пилипенко). Колектив завойовує симпатію глядачів з 1989 року, був переможцем різних фестивалів і конкурсів, а з 1998 року має звання “народного самодіяльного”. За час діяльності колективу змінювався його склад, репертур, але завжди незміними лишались висока виконавська майстерність, креативний підхід до кожного номера і щира любов до глядача, з якою впродовж десятиліть виходить на сцену незмінний,всіма улюблений  соліст гурту Юрій Пасічник.

Жодна концертна програма  на сцені РБК і не лише не обходиться  без дотепного гумору  Леоніда Пасічного. Досвідчене журі, до складу якого увійшли художній керівник та диригент Полтавського симфонічного оркестру, Народний артист України Віталій Скакун і Директор Комунальної установи “Обласний центр народної творчості та культурно — освітньої роботи” Полтавської облради, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова обласної атестаційної комісії Дмитро Соколов високо оцінили творчі доробки  решетилівських аматорів сцени, а захоплені глядачі дарували  шквальні оплески.

 

 

IMG_20181209_115909.jpg

IMG_20181209_120456.jpg

IMG_20181209_124213.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення