В АТО від рук побратимів загинув морський піхотинець родом із Полтавської області

15 лютого у зоні проведення антитерористичної операції знайшли вбитими чотирьох морських піхотинців. Усі служили в 36-й бригаді морської піхоти Військово-морських сил України. Про це повідомили у Прес-центрі штабу АТО:

– Представниками Військової служби правопорядку в Збройних силах України та Національної поліції України з’ясовуються причини та подробиці надзвичайної події щодо загибелі військовослужбовців окремої бригади морської піхоти. За попередньою інформацією тіла морських піхотинців були виявлені в будинку, у якому вони тимчасово проживали.
Випадок стався у селі Широкине Донецької області.

Серед загиблих – старший матрос Валерій Володимирович Литвиненко, 1987 року народження. Чоловік родом із села Пісочки Лохвицького району, повідомив Едуард Бородай, заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Полтавського ОВК.

У чоловіка залишилась донька.

http://kolo.news/static/site/img/resize.png); position: absolute; right: 0px; top: 0px; background-position: 50% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat;">
Валерій Литвиненко. Фото – voi.com.ua

 

– У ході досудового розслідування проведено огляд місця події за участю експертів та ряд інших невідкладних і першочергових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на розкриття цього злочину. На тілі загиблих виявлено вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де останні перебували, – ознаки приховання злочину (підпалу та закладки вибухівки), – написав на свій сторінці у Фейсбуці Андрій Лисенко, речник ГПУ.

Слідчі встановили причетність до вбивства двох військовослужбовців, які служили разом із загиблими. Підозрювані у скоєному зізналися, проведений слідчий експеримент. Відомо, що злочин стався на ґрунті нестатутних відносин проходження військової служби.

Відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України.

Дивіться більше у сюжеті 112.ua:

КОЛООголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage