Інклюзивна освіта: Полтавщина долучилася до проекту Марини Порошенко

Марина Порошенко та голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко підписали меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Таким чином, Полтавщина стала вже 23-м регіоном України, в якому реалізується цей проект.

За словами дружини Президента, «після прийняття Закону України про запровадження інклюзивної освіти на всіх рівнях, в області функціонує 192 інклюзивні школи, у яких навчається 548 дітей з особливими освітніми потребами. Також працює 29 інклюзивних дитячих садочків. У закладах професійно-технічної освіти здобувають професію 362 «особливих» учня, а у вищих навчальних закладах - 437 таких студентів. Заклади позашкільної освіти Полтавщини успішно розвивають таланти і здібності у 360 дітей з особливостями психофізичного розвитку».

Як зазначила Марина Порошенко, завдяки розвитку інклюзивної освіти, створенню архітектурної доступності та організації підвезення до закладів освіти дітей сільської місцевості, які цього потребують, з кожним роком зменшується кількість учнів на індивідуальній формі навчання.

Згідно з повідомленням, з метою створення доступних та якісних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами Марина Порошенко передала Головку проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати, які розроблені у співпраці Фонду Порошенка та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Також у ході поїздки в Полтавську область Марина Порошенко взяла участь у відкритті Інклюзивно-ресурсного центру в с. Демидівка Кременчуцького району, який створено за проектом Фонду Порошенка. Наразі в області функціонує 12 таких центрів. Загалом в області заплановано відкрити 32 ІРЦ.

Укрінформ

Фото Михайла МарківаОголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage