Видатні земляки

У ДЕМИДІВЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ГЕРОЄВІ - РОМАНОВІ НЕТЕСІ

Фото Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

В ніч із 6 на 7 липня страшна й безжальна звістка за лічені хвилини облетіла весь Решетилівський район: під час виконання бойового завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у Луганській області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, загинув наш земляк із села Литвинівки, військовослужбовець контрактної служби, 19 -річний Роман Валентинович Нетеса. Його смертельно вразила куля снайпера.

Народився Роман Валентинович Нетеса 27 вересня 1997 року в селі Литвинівка, Решетилівського району, Полтавської області. З 2003 року навчався в Демидівській загальноосвітній школі I-III ступенів, яку закінчив у 2014 році.

Після школи вступив до Решетилівського аграрного ліцею імені Івана Григоровича Боровенського за спеціальністю «Електрозварник ручного зварювання-водій» .

Події, що відбулися в нашій країні в 2014р., не залишили байдужим Романа. Почуття громадського обов’язку не дозволило йому залишитися осторонь подій на на Сході нашої держави і в лютому 2016 року він добровільно підписав контракт про службу в Збройних Силах держави. Брав участь в АТО в Авдіївці та нагороджений медаллю «За оборону Авдіівки» . Під час останньої ротації був направлений на передову в Луганській області, де його й спіткало непоправне…

Указом Президента України від 13 серпня 2017 року посмертно нагороджений медаллю «За оборону рідної держави» та відзнакою « За участь в антитерористичній операціі». Пам'ять про нашого земляка, який відав своє життя за мирне небо над Україною, навіки житиме в серцях рідних, близьких та знайомих йому людей.
Єдине, усім нам під силу – це мовчки віддати честь Патріоту, що поклав найцінніше – власне життя – за Україну, за мир для дітей і зробити все можливе, аби пам’ять про Героя жила вічно, щоб ця жертва не була даремною.

Сьогодні в стінах загальноосвітньої школи , де 4 роки тому Роман разом зі своїми друзями вчилися, змагалися, бешкетували, сподівалися і мріяли, ми відкриваємо меморіальну дошку на його честь.

Право відкрити меморіальну дошку надали учневі місцевої школи, братові – Владиславу та заступнику директора школи, вчителю, наставнику, учаснику бойових дій- майору Кисельову Юрію Валентиновичу.
На заході були присутні голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій, голова Решетилівської районної державної адміністрації Роман Перепелиця, заступник голови Решетилівської районної державної адміністрації Іван Черкун, керівник апарату Решетилівської районної державної адміністрації Максим Лисенко, Демидівський сільський голова Василь Микитенко, військовий комісар Решетилівського районного військового комісаріату Сергій Новоселя, депутати районної ради, рідні та друзі Романа, військові побратими, односельці.

Дякуючи за сина батькам випускника школи - Наталії Михайлівні та Валентину Юрійовичу- з вуст ведучих звучали слова:

І тут ні сліз, ні відчаю не треба,
І тут не треба страху і життя.
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя.


Присутні вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання, запаливши свічки та поклавши квіти. Право запалити свічку пам’яті надали однокласникам.

Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв. Роман Нетеса з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.
Герої не вмирають! Вони тут з нами на Землі! Лише тихенько-тихенько сплять. Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним полум’ям!
Фото В.Михалевського.

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

Лікар - це не просто професія. Це сенс життя, покликання...

17062016koryachko

Професію лікаря зазвичай обирають люди з чуйним  серцем, щирою душею та вмінням співпереживати за інших. Лікар повинен бути розумним і сповненим почуття обов’язку, бути терплячим і готовим подати пораду та руку допомоги.

докладніше >>

Незвичайна людина - звичайний лікар

   

3 4

 

 

 

        Професіє! О, дай мені слова

        Дай силу - втішити, пізнати,

        розділити…(В Коротич)         

 

            Вічна і невмируща професія лікаря, цілителя, рятівника. Для героїні моєї розповіді робота лікаря була більше ніж робота. Це було високе покликання, це - особливе життя.

            Народилася Олександра Софронівна Загрудна на початку сімнадцятого року минулого століття в селі Мала Білозерка Василівського району, що у Запорізькій області. Зростала у багатодітній родині, де з дитячих літ привчали до праці .Допомагала батькам по- господарству, всьому навчилася рано, не цуралася ніякої роботи.

 

докладніше >>

  • 1
  • 2

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage