Новини

Вітання до Дня Державної служби решетилівцям

 

Картинки по запросу з днем державної службиШановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби.

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

У день професійного свята  бажаємо всім вам, шановні працівники державної служби,  міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів та Божої ласки у вашій важливій і відповідальній місії!

Решетилівська районна рада                                                               Решетилівська районна державна  адміністрація

ЦІЄЇ СУБОТИ ПОЛТАВА ВПЕРШЕ ПРИЙМЕ ЗМАГАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЕРІЇ УКРАЇНИ З ДРАГРЕЙСИНГУ

 

«Chevrolet Corvette» Станіслава Білогубцева«Chevrolet Corvette» Станіслава Білогубцева

У суботу, 24 червня, на злітній смузі аеропорту «Полтава» відбудеться першість з драгрейсингу (заїзди на авто по прямій на чверть милі). Пілоти змагатимуться в І етапі Національної серії України. Чемпіонат подібного типу Полтава приймає вперше.

24 червня всі дороги місцевих поціновувачів автоспорту вестимуть на летовище аеропорту «Полтава», що у приміській Супрунівці. Тут відбудуться змагання з драгрейсингу. Пілоти стартуватимуть на прямій ділянці у 402 метри (тобто, чверть милі).

Нині цей вид спорту з порожніх нічних вулиць мегаполісів впевнено перебирається на пристосовані для цього траси, а з нелегального перетворюється на цілком офіційний. 

В Україні змагання проводяться у різних містах. Зокрема, у Києві, Вінниці, Полтаві. Проте, старти в рамках Національної серії України «Ukrainian drag series» у нашому місті пройдуть вперше. Що не заважає розмаху дійства.

— Зараз для участі зареєструвались три десятки пілотів, — розповідає співорганізатор змагань Дмитро Кустуров. — Їдуть з різних міст. Полтавців же поки четверо.

Наше місто на стартах презентують Максим Подоляка, батько й син Станіслав та Дмитро Білогубцеви та Олег Крикотенко. Максим стартуватиме на «Porsche 911», Станіслав Білогубцев — на «Chevrolet Corvette», його син Дмитро змагатиметься на «Subaru Impreza», а от Олег Крикотенко долатиме дистанцію на ВАЗ-2113.

Афіша змаганьАфіша змагань

Учасники І етапу Національної серії України змагатимуться в 6 класах, що сформовані в залежності від об’єму двигуна та приводу авто. За виступ кожному пілоту нарахують певну кількість балів. Як наслідок, після 3 етапів турніру переможці зможуть отримати звання кандидатів у майстри спорту з драгрейсингу.

Спонсором першості виступила відома у Полтаві мережа магазинів «Автохімкомплект». Бренд працює на місцевому ринку вже 11 років і за цей час зарекомендував себе як соціально-відповідальна компанія. 

— Ми підтримуємо розвиток автоспорту, тому й вирішили допомогти організаторам, — говорить директор мережі «Автохімкомплект» Катерина Шаблій. — Переможцям вручимо призи від нашої компанії, які допоможуть їм полагодити авто після важких стартів.

Представники фірми, принагідно, запрошують всіх автолюбителів привести до ладу власні машини, завітавши до фірмових магазинів на Зіньківській, 14 та Великотирнівській, 40-Б або заїхавши на СТО на Половка, 70-Б.

Магазин «Автохімкомплект» на Зіньківській, 14Магазин «Автохімкомплект» на Зіньківській, 14

На всіх же поціновувачів потужних двигунів та швидкої їзди організатори чекають цієї суботи, 24 червня, на злітній смузі аеропорту «Полтава» (с. Супрунівка). Старт І етапу Національної серії України з драгрейсингу — о 12:00. Вартість вхідного квитка для глядачів — 50 грн.

П

Існувала прикмета, згідно з якою, саме 22 червня сонце віддає землі усю свою силу

У церкві 22 червня вшановують пам'ять святителя Кирила, відомого також як архієпископ Олександрійський. Кирило був богословом і письменником. Свого часу він активно займався тлумаченням Священного писання: пояснював незрозумілі моменти прихожанам, і багатьох звернув у віру. Довго і наполегливо боровся з єретиками та проявами язичництва в суспільстві. Протягом 32 років управляв церквою і помер своєю смертю в 444 році, залишивши після себе велику кількість праць.

Кажуть, що 22 червня починаються найкоротші ночі році, а літо повністю вступає в свої права. Після цього день поступово почне зменшуватися.

Прийнято було саме на Кирила Олександрійського, 22 червня, носити і сушити сіно. Починає дозрівати суниця. Можна також висаджувати розсаду ранньої капусти.

22 червня починалася літня спека, встановлювалася стабільно тепла погода. Взагалі ж, селяни вітали помірно жарку погоду, яка позитивно впливала на посіви. Навіть говорили: "З Кирила дня - що сонечко дає, то у мужика в коморі". Існувала прикмета, згідно з якою саме 22 червня сонце віддає землі усю свою силу. Саме тому, 22 червня проводили велику кількість обрядів, покликаних задобрити сонце і отримати багатий врожай.

 

Якщо людина народилася 22 червня, то буде сором'язливою, чутливою, привабливою, з художнім смаком. У якості оберега варто носити рубін, який приносить щастя в любові і повертає сили.

Прикмети 22 червня:

Суниця красна — сіяти овес марно

Цвітіння жита — початок сінокосу

У Кирила — від землі сила

Зацвіла липа - на тепле сонячне літо. Щедрим буде медозбір.

З інтернет джерел

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage