Новини

РЕШЕТИЛІВСЬКА ФАБРИКА УЖЕ НАЛЕЖИТЬ ПОЛТАВСЬКІЙ ГРОМАДІ

 
На данном изображении может находиться: стол и в помещении
 
На своїй сторінці у Фейсбук голова Полтавської облради ,Почесний голова ГО "Патріоти Решетилівщини"Олександр Біленький сьогодні написав:

Майже 3 роки тому, у передвиборчий період, я дав своїм землякам обіцянку - повернути до комунальної власності майно та будівлі Решетилівської фабрики художніх виробів! І ось учора цей шлях пройдений повністю! Тільки одиниці знають, чого це нам вартувало, але майно тепер наше і отримали ми його БЕЗКОШТОВНО! На одному з фото ви побачите те, що залишилось від опішнянського заводу «Художній керамік»! А ми своє - зберегли! Дякую народному депутату України Артуру Герасимову за те, що зробив неможливе! Віталій Павлик- дякую! Тимофей Голбан - для Вас новий виклик!) Наступний крок - втілення у життя ідеї #Мистецький_Art_Hub!

 

 

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

 

 

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

 

На данном изображении может находиться: небо, на улице и природа

Про права та обов`язки батьків–вихователів -«Решетилівське бюро правової допомоги» інформує

 

Батьки-вихователі це особи, які заміняють батьків. Вони захищають їхні права та інтереси в різних органах державної влади, у тому числі судових, як опікуни або піклувальники без спеціальних на те повноважень, бо є законними представниками своїх вихованців.

Про права та обов’язки батьків-вихователів, щодо дітей роз’яснюють фахівці Решетилівського бюро правової допомоги.

Батьки-вихователі мають право:

- захищати дитину, її права та інтереси як опікуни або піклувальники без спеціальних на те повноважень;

- на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав батьків дітей-вихованців;

- на звернення до суду з позовом про скасування усиновлення чи визнання його недійсним щодо дітей, які проживали разом з ними та передані на усиновлення;

- на усиновлення дітей, які перебувають на вихованні та утриманні в їхніх сім'ях;
- брати участь у вирішенні органом опіки та піклування питання про управління майном дитини;
- вимагати повернення дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду;

- вимагати надання їм органами опіки та піклування повної інформації про дитину та її батьків, стан її здоров'я, рівень та особливості розвитку дитини;

- самостійно визначати способи виховання дитини з урахуванням думки дитини та рекомендацій органу опіки та піклування.

            Цікаво, що набуття статусу батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу не може обмежувати громадянських прав цих осіб. Батьки – вихователі не можуть використовувати надані їм права всупереч інтересам дитини.

            Батьки-вихователі зобов'язані:

- захищати права та інтереси дітей, бути їхніми представниками в установах і організаціях;

- створити належні умови для всебічного гармонійного розвитку дітей;

- піклуватися про здоров'я, фізичний, психічний та моральний розвиток, навчання дітей, готувати їх до праці;

- забезпечувати проведення двічі на рік медичного обстеження дітей лікарями-спеціалістами та виконувати їх рекомендації;

- забезпечити здобуття дітьми освіти, стежити за навчанням і розвитком дітей у навчально-виховних закладах, підтримувати зв'язки з учителями та вихователями;

- займатися розвитком здібностей дітей, у тому числі залучати їх до занять у позашкільних навчальних закладах;

- не перешкоджати спілкуванню дитини з її рідними батьками та поверненню дитини в разі поновлення їх у батьківських правах, звільнення з місць позбавлення волі та в інших випадках, якщо це не суперечить інтересам дитини і не заборонено рішенням суду;

- співпрацювати з місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та соціальними працівниками, залучати спеціалістів до вирішення проблемних питань;

- повідомляти відповідні служби опіки та піклування в разі виникнення в дитячому будинку сімейного типу несприятливих умов для утримання, виховання та навчання дітей.

Батьки-вихователі виконують свої обов'язки стосовно дітей до досягнення ними вісімнадцяти років або до закінчення ними навчання у відповідних закладах навіть у разі їх окремого проживання.

Також завжди слід пам’ятати, що, перш ніж вчиняти ті чи інші юридично значущі дії, варто порадитись із відповідним фахівцем. Відділ «Решетилівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: Решетилівський район, м. Решетилівка, вул. Покровська, 11.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 

0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Полтавська область — серед лідерів за кількістю студентів, зарахованих на бюджет до закладів профосвіти

 

 
 

На цей момент близько половини від запланованої кількості абітурієнтів зараховані на бюджет.

Полтавська область серед лідерів по кількості студентів, які зараховані на бюджет

Полтавська область серед лідерів по кількості студентів, зарахованих на бюджет

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України.

– У цьому році обсяг держзамовлення в установах, що належать до сфери управління Міносвіти, на підготовку робітників за професіями загальнодержавного значення становить 7888 осіб. З них вже зараховано 3275 абітурієнтів, що становить 42% від прогнозованого обсягу. Обсяг регіонального замовлення цьогоріч складає понад 110 тис. учнів. З них вже зараховано 59 867 вступників, що складає 52% від прогнозованого обсягу,  йдеться у повідомленні.

Лідерами за зарахуванням абітурієнтів до закладів профосвіти за рахунок держзамовлення стали Дніпропетровська (380 учнів), Львівська (312 учнів), Полтавська (301 учень) області. У Міносвіти додали, що остаточні результати вступної кампанії оприлюднять у вересні.

Також у Міносвіти зазначили, що до топ-5 регіонів, які зарахували найбільше абітурієнтів на навчання за кошти регіонального замовлення, ввійшли: Львівська (4863 учнів), Одеська (4134 учнів), Харківська (3816 учнів), Вінницька (3506 учнів) і Дніпропетровська (3464 учнів) області.

Видання Трибуна

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage