Новини

НА ПОЛТАВЩИНІ БЛИЗЬКО 3 ТИС. ГРОМАДЯН МАЮТЬ ПЕНСІЮ ПОНАД 10 ТИС. ГРН

 

З початку нинішнього року робота органів Пенсійного фонду області була спрямована на забезпечення стабільності пенсійних виплат, адже обсяги коштів, які використовуються у пенсійній системі України в цілому і в Полтавській області зокрема, постійно збільшуються. Минулорічного вересня загальна сума виплачених в області пенсій склала 849,7 млн грн, а у вересні поточного року досягла 1,132 млрд грн.

Про це говорили на засіданні колегії Головного управління, на якому розглядалися підсумки роботи пенсійної галузі області протягом 9 місяців нинішнього року, відбулося 17 жовтня.

На даний час пенсійним забезпеченням в області охоплено понад 436 тис. громадян, з яких близько 9 тис. внутрішньо переміщених осіб, повідомили в  Пенсійному фонді Полтавської області.

Середній розмір трудової пенсії в регіоні з початку року суттєво не змінився і становить 2414 грн, а от середня виплата представників силових структур внаслідок проведених перерахунків і підвищень, в порівнянні з початком року, зросла на 1211 грн і досягла 4019 грн. Для виплат перерахованих пенсій колишніх військовослужбовців додатково знадобилося понад 105 млн грн.

З 1 липня п.р. максимальний розмір пенсії в Україні становить 14350 грн, мінімальний — 1435 грн. Із загального числа пенсіонерів Полтавщини 6573 особи одержують пенсію нижче прожиткового мінімуму, 21595 осіб – у розмірі прожиткового мінімуму, у 409,3 тис. осіб розмір пенсії перевищує прожитковий мінімум.

Є на Полтавщині люди літнього віку, які тривалим страховим стажем і високими заробітками забезпечили собі високі пенсійні виплати. Так, близько 3 тис. громадян мають пенсію понад 10 тис. гривень. Від 5001 до 10000 гривень одержують 23,8 тис. осіб, від 4001 до 5000 гривень –21,3 тис. осіб.

У числі пенсіонерів налічується 80599 громадян, які продовжують працювати.

Протягом 9 місяців п.р. органами Фонду області призначено понад 11 тис. нових пенсій, проведено індивідуальний перерахунок пенсії 11,8 тис. громадян, встановлено пенсію за особливі заслуги перед Україною 246 особам.

нп

ПРО СУБСИДІЇ,КУЛЬТУРУ ТА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ В РДА

 
16 жовтня н.р. відбулась апаратна нарада в Рекшетилівській РДА яку провів заступник голови райдержадміністрації Антон Колесніченко,  Участь в  нараді взяли голова районної ради Сергій Колотій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Протягом наради відбулось обговорення поточних проблем та окремих питань життєдіяльності району. 
Начальник управління соціального захисту населення Григорій Пономаренко  доповідав  "Про роботу управління соціального захисту населення щодо надання  решетилівцям субсидій на оплату житлово-комунальних послуг". 
Про роботу закладів культури на виконання Указу Президента України № 334/2015 „Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання молоді” присутні на зібранні  заслухали інформацію виконувача обов’язків начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Ігора Грамарицького. 
Головний спеціаліст – юрисконсульт апарату райдержадміністрації Сергій Убийвовк  ознайомив з новинами  в законодавстві України. 
Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району інформував  виконувач обов’язків начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Владислав Любченко.
Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району  розглянули ряд поточних  питань  у  підвідомчих галузях.

В РЕШЕТИЛІВСЬКОМУ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

На данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Оксана Калиниченко, люди стоят

 

 

З 8  по 12 жовтня в ДНЗ «Решетилівський ПАЛ імені І.Г.Боровенського "  проходив тиждень історії «Мій рідний край – моя історія жива»,який проводила викладач історії Ганна Гусєва. Його мета – сприяти формуванню в учнів патріотичного світогляду, активної соціальної та громадянської позиці, політичної та правової культури у гармонійному поєднанні з історичним краєзнавством та загальнолюдськими цінностями. Ця мета конкретизувалася в комплексі завдань, серед яких пріоритетними є поглиблення інтересу до історії, розвиток здібностей та умінь мислити,що необхідні для сучасних викликів.
В програмі тижня – екскурсія до районного краєзнавчого музею, історична вікторина, конкурс газет, зустріч з заступником начальника Решетилівського бюро безоплатної правової допомоги  О.В.Шкурупієм . Завершився тиждень загальноліцейною виховною годиною до Дня захисника України, яку підготували учні першого курсу разом з викладачем ліцею  Е.В.Лебединським  На зустріч з учнівською молоддю запросили колишніх учасників АТО – Голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО Решетилівшини»  О.В. Мотузко  та викладача ліцею  С.П.Жук. Своїми виступами перед учнівською молоддю вони вкотре продемонстрували важливість  захисту суверенітету, територіальної цілісності нашої держави в умовах реальних військово-політичних, інформаційних та інших викликів ,як це робили вони. Гостям свята  вихованці ліцею  вручили хліб-сіль, а учасники художньої самодіяльності під керівництвом  М.О.Музики  та  Л.М.Іллієвої  зачарували присутніх своїм співом, художнім словом, молодецькою завзятістю, бо козацькому роду – нема переводу.

 

 

 

 

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Юрій Кісіль

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

 

 

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и люди сидят

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 1 человек

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят

 

 

ПРО ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО -Решетилівське бюро правової допомоги інформує

 

Фахівці «Решетилівського бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинають інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

докладніше >>

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage