Новини

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Керівники громад обговорили нагальні питання

Вручення Почесної грамоти Миколі Нечитайлу

 

13 червня під головуванням заступника голови Решетилівської  районної ради Віктора Бережного відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування 

На початку засідання привітали з 80-річним ювілеєм Миколу  Нечитайла, ветерана праці, члена Полтавської спілки літераторів, лауреата загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», літературно-мистецької премії ім. П.Мирного.

Про проблемні питання функціонування Центру ПМСД та його сільських структурних підрозділів у ІІ півріччі 2017 року в умовах реформування галузі  інформувала заступник головного лікаря Ольга Куцевол. Вона зазначила, що незабаром первинна медицина фінансуватиметься за принципом "гроші ходять за пацієнтом", лікарями відтепер надаватимуться медичні послуги, вартість яких оплачуватиметься державою. Пацієнт повинен буде підписати декларацію з сімейним лікарем чи педіатром, у якого він бажає обслуговуватися.

Про взаємодію Решетилівського відділення поліції з селищною, сільськими радами району інформував Євгеній Сліпченко, заступник начальника Решетилівського відділення поліції. Він наголосив на потребі встановлення камер відеоспостереження для оперативнішої роботи правоохоронців.

Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області та обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» інформувала начальник відділу організаційно-правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Оксана Хиль. Вона закликала селищного та сільських голів активно включитися в підготовку проектів для залучення максимальної кількості коштів для розвитку з обласного бюджету. Також акцентувала увагу на новій обласній програмі, де кожен мешканець області може підготувати і подати свою ідею з розвитку територій на конкурсний відбір. 

Про основні напрямки співпраці центру зайнятості з органами місцевого самоврядування інформувала Оксана Ласько, директор Решетилівської філії центру зайнятості.

Сайт Решетилівської  райрадиДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage