Новини

Скликається 15 сесія Решетилівської районної ради сьомого скликання

 

Заступник голови районної ради Віктор Бережний підписав розпорядження "Про скликання п’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання":

І. Скликати пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 17 серпня 2017 року о 10 годині в приміщенні селищної ради (селище Решетилівка, вул. Покровська,14).

ІІ. На розгляд ради внести питання:

1. 

Про обрання голови Решетилівської районної ради сьомого скликання.

2. 

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

3. 

Про хід виконання районної Програми правової освіти населення Решетилівського району Полтавської області на 2015-2018 роки.

4. 

Про хід виконання районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування на 2015-2018 роки.

3. 

Про виконання Програми фітосанітарних заходів по боротьбі з регульованими карантинними організмами на території Решетилівського району на 2013-2017 роки.

4. 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої в адміністративних межах Піщанської сільської ради Решетилівського району Полтавської області.

5. 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) державної власності для ведення фермерського господарства, розташованої в адміністративних межах Решетилівської селищної ради Решетилівського району Полтавської області.

6. 

Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання віл 16.12.2015 року № 16-1-VII „Про обрання складу постійних комісій районної ради та їх голів“ (1 сесія).

7. 

Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 року № 171-10-VІІ «Про виконання Програми   розвитку  та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх  навчальних  закладах Решетилівського  району на 2016 рік та затвердження відповідної Програми на 2017 рік» (10 сесія).

8. 

Про внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2018 роки, зі змінами.

9. 

Про затвердження розпоряджень заступника голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

10. 

Про проект «Здорова людина – квітуча Україна!».

11. 

Про надання пільг щодо плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району.

12. 

Про дострокове припинення повноважень депутата Решетилівської районної ради сьомого скликання  Буколова В.М.

13. 

Різне. ІІІ. Крім депутатів районної ради на сесію запросити: селищного і сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб (за окремим списком), представників засобів масової інформації, громадськість району, осіб, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд ради.

Спільні засідання постійних комісій районної ради відбудуться 10 серпня 2017 року о 9-00.

Сайт райрадиДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage