Новини

На Решетилівщині дізнавались як захистити земельні права

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» антирейдерської кампанії Міністерства юстиції, направленої на підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів про способи захисту їх майнових справ та надання їм правової допомоги, 10 жовтня 2017 року в залі засідань Решетилівської районної державної адміністрації пройшла зустріч представників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з очільниками Решетилівського району.

В заході взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко; директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас, заступник начальника відділу «Решетилівське бюро правової допомоги»  Наталія Черниш, головний спеціаліст УДР ГТУЮ у Полтавській області Тетяна В’юн, завідувач Решетилівською державною нотаріальною конторою  Тетяна Кириченко, представники Решетилівської районної ради, Решетилівського відділення поліції ГУ НП в Полтавській області, Центру надання адміністративних послуг РДА, управління агропромислового та економічного  розвитку РДА, сільські голови, представники ЗМІ.

Захід розпочав заступник голови Решетилівської районної державної адміністрації Антон Колісніченко, повідомивши присутніх, що за ініціативи Уряду, міністерства юстиції України задля оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю в регіонах створені та діють антирейдерські аграрні штаби.

На зібранні  виступив  начальник Головного територіального управління юстиції Олег Тимченко, розповівши про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

Директор центру безоплатної правової допомоги Ігор Рибас ознайомив учасників зустрічі з напрямками роботи Центру, пояснив порядок звернення особи за наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

Керівник Решетилівського бюро правової допомоги Наталія Черниш поділилась із присутніми досвідом захисту прав власників земельних ділянок у Решетилівському районі, розповіла, які заходи проводяться працівниками бюро для підвищення рівня правової обізнаності населення із цього питання.

Про діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  присутніх поінформувала головний спеціаліст УДР ГТУЮ у Полтавській області   Тетяна В’юн.

Завідувач Решетилівською державною нотаріальною конторою Тетяна Кириченко розповіла сільським головам про порядок проходження стажування уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

Під час заходу його  учасники спільно обговорили ряд важливих практичних питань із захисту прав землевласників і землекористувачів.

Нагадуємо, що в Решетилівському районі у кожного жителя  є можливість звернутися для отримання безкоштовних консультацій та роз’яснень законодавства безпосередньо до Решетилівського бюро правової допомоги за адресою с-ще Решетилівка, вул. Покровська, 11 або за телефоном (05363) 2-11-50. Режим роботи: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage