Новини

ВІТАННЯ ОЛЕКСАНДРА БІЛЕНЬКОГО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! 
14 жовтня відзначається День захисника України . Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, ознаки,які притаманні справжнім , визволителям й захисникам України, Водночас воно стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято нескорених, мужніх свідомих громадян, які вболівають за долю рідної країни, день усіх небайдужих, які своєю сумлінною працею, волонтерською діяльністю забезпечують Україні захист і надійний тил.
У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День Українського козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя і здоров’я.
Я щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців. Бажаю здоров’я і нових перемог задля світової слави України.
Мої сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів,які нині несуть службу у Збройних силах України. Добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою голова Полтавської обласної ради,голова ГО «Патріоти Решетилівщини Олександр Біленький

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage