Новини

ВИХІДНИМИ ПІД ПОЛТАВОЮ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ПОЦІНОВУВАЧІ ПОВНОПРИВІДНИХ АВТО ТА КВАДРОЦИКЛІВ

 

У НАЙБЛИЖЧІ СУБОТУ ТА НЕДІЛЮ ПРИМІСЬКЕ СЕЛО ГОРА СТАНЕ ЦЕНТРОМ ЗІБРАННЯ ЛЮБИТЕЛІВ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ ТА КВАДРОЦИКЛІВ. АДЖЕ САМЕ ТУТ ВІДБУДУТЬСЯ ЕКСТРЕМАЛЬНІ ЗАЇЗДИ, УЧАСТЬ У ЯКИХ ВІЗЬМУТЬ ПІЛОТИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ. СЕРЕД ЯКИЙ І ЗБІРНА КП «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» НА ЧОЛІ З ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ ВАСИЛЕМ ВОРОТИНЦЕВИМ.

Змагання любителів повнопривідних позашляховиків та квадроциклів досить популярні в Україні. Поціновувачі такого виду спорту, традиційно, обирають складні маршрути, впродовж яких техніку можна випробовувати і на крутих схилах, і в болотах, і в лісових хащах.

Приємно відзначити, що вже цієї суботи, 11 листопада, любителі автоекстриму зберуться у Полтаві. Адже тут пройде зліт джипперів та квадроциклістів України. Участь у змаганнях планують взяти близько 200 екіпажів з різних регіонів держави.

Розпочнеться турнір з видовищного параду техніки, що відбудеться у суботу о 9.00 на Театральній площі нашого міста. Завітавши туди, зможете побачити тюнінговані повнопривідні позашляховики, квадроцикли, баггі та іншу техніку для екстремальних заїздів. У програмі показу й тест-драйви авто популярних світових марок.

Учасники попередніх заїздів

Старт самої першості відбудеться о 12.00 у с. Гора, що під Полтавою. У перший день на трасу вийдуть учасники спецзаїздів по бездоріжжю, а от у неділю пілоти поміряються силами в так званому «трофі-рейді» — русі бездоріжжям за допомогою GPS–навігації.

Змагання пройдуть у таких залікових категоріях:

– рейд (будь-яке серійне авто з повним приводом, з діаметром колеса не більше 31/33 дюймів, із забороною використання лебідки);

– хард (аналогічно «рейду», тільки діаметр колеса не перевищує 35 дюймів, а пілот має можливість скористатися однією лебідкою);

– супер-хард (будь-яке повнопривідне авто, без вищезгаданих обмежень);

– ATV/UTV туризм;

– ATV спорт;

– UTV спорт.

З-поміж учасників — професіонали заїздів по бездоріжжю з різних областей. Полтавщину на змаганнях презентує, зокрема, збірна КП «Полтававодоканал», на чолі з генеральним директором підприємства, майстром спорту Василем Воротинцевим.

— Не вперше беру участь у схожих змаганнях, — розповідає керівник «Полтававодоканалу». — Адже моя робота, як і улюблений спорт, схожі. Тільки в одному випадку я тримаю кермо автомобіля, а в іншому — керую великою командою професіоналів своєї справи.

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage