Новини

Спільні засідання постійних комісій за роботою

Напередодні пленарного засідання сімнадцятої позачергової сесії депутати Решетилівської районної ради зібралися на спільні засідання постійних комісій. Участь у їх роботі взяли голова районної ради Сергій Колотій, заступник голови районної ради Віктор Бережний, начальники відділів РДА. Під головуванням Олени Кацітадзе присутні обговорили проекти рішень, що вносяться на розгляд ради. 
Таким чином, завтра депутатський корпус сьомого скликання має поповнитися двома новими депутатами Петром Шуликом ("Відродження") та Валентиною Деркач ("УКРОП"). 
Також депутати голосуватимуть за внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік та мають затвердити технічну документацію з нормативно-грошової оцінки по семи земельних ділянках. 
Розглянуто проекти рішень про доручення голові районної ради щодо участі в загальних зборах ТОВ "ОТС"Світанок" та рекомендовано надати пільгу щодо плати за оренду об'єктів спільної власності територіальних громад району центральній районній аптеці N55.
Також голова районної ради Сергій Колотій інформував про виконання рішення районної ради щодо звернення до прокуратури Полтавської області.
Депутати заслухали інформацію першого заступника голови РДА Іван Черкун про результати розгляду депутатського запиту Петра Кошового щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками. 
На розгляд ради вноситься депутатський запит Сергія Горобця щодо розподілу коштів на дороги, а також, за ініціативою депутата Петра Кошового, питання щодо встановлення меморіальних дощок Романові Діллеру та Романові Нетесі.
Рішення з цих питань мають бути ухвалені завтра під час пленарного засідання ради.

Оксана Хиль на сторінці ФейсбукДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage