Новини

Мовно-літературний конкурс визначив кращих

25 листопада відбувся районний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка .У конкурсі взяли участь 56 учнів  5-11 класів  із 14 закладів загальної середньої освіти Решетилівського району.

Учні висловлювали своє бачення творчості Тараса Шевченка крізь призму сучасності у творах-роздумах, складали  український слоган, сенкан до поданого слова…

За рішенням журі призові місця зайняли:

5 клас

ІІ місце- Волікова Ірина (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В.О.)  ;

ІІ місце- Гомон Віталій (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Педенко С.В.);

ІІІ місце- Платко Артем (Потічанський НВК, учитель Федоренко Л.І.);

ІІІ місце- Давиденко Дар’я (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленіченко Н.В.).

6 клас

І місце -Криндач Вікторія (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учителі  Хоружа Л.Г., Романюк Т.П.);

ІІ місце- Капко Ірина (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Педенко С.В.);

ІІІ місце – Зигаленко Владислав (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель  Срібна А.В.).

7 клас

І місце – Івахник Валерія (Опорний навчальний заклад Покровська  ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.);

ІІ місце- Солтис Ліна (Шамраївський НВК, учитель Горбань З.В.);

ІІІ місце- Калініченко Дар’я (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель  Трапезнікова В.О.);

ІІІ місце- Степанов Владислав (Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель

Бережна Т.М.).

8 клас

І місце -  Потапова Катерина (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В. О.);

ІІ місце- Юхименко Діана (Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бігун Я.І.);

ІІІ місце- Зубко Оксана (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.).

9 клас

І місце –  Михайленко Яна (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель

Клюка С.О.);

ІІ місце- Дмитренко Анастасія (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Клюка С.О.);

ІІ місце- Джулай Маргарита (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Клюка С.О.);

ІІІ місце- Рашевська Марія (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.академіка В.О.Пащенка, учитель Куцевол С.Б.);

ІІІ місце- Андрущенко Юлія (Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бігун Я.І.);

ІІІ місце- Ярема Євгенія (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Німець Н.М.).

10 клас

І місце – Галасли Сергій (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.);

ІІ місце- Ступа Оксана (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.);

ІІІ місце- Дзерин Віта (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Пархоменко В.В.).

11 клас

І місце - Базюк Ольга (Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Москівець Л.П.).

ІІ місце- Бабир Маряна ( Опорний навчальний заклад Покровська  ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.);

ІІ місце- Ступа Богдан (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника, учитель Трапезнікова В.О.);

ІІІ місце –Пітоні Анастасія (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленіченко Н.В.).

 09 грудня переможці районного етапу  конкурсу будуть захищати честь району на обласних змаганнях.

Л.Г.Голуб, методист РМК

Сайт відділу освіти



Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage