Новини

ГРОЙСМАН ПРОПОНУЄ ЛІКВІДУВАТИ ДУБЛЮВАННЯ ФУНКЦІЙ МІСЦЕВИХ РАД ТА АДМІНІСТРАЦІЙ І ОНОВИТИ НОРМАТИВНУ БАЗУ ІЗ АДМІНТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ

 

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРОПОНУЄ В РАМКАХ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ЛІКВІДУВАТИ ПРАКТИКУ ДУБЛЮВАННЯ ФУНКЦІЙ МІСЦЕВИХ РАД ТА АДМІНІСТРАЦІЙ ТА ОНОВИТИ НОРМАТИВНУ БАЗУ З ПИТАНЬ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ УКРАЇНИ. ПРО ЦЕ ГЛАВА УРЯДУ СКАЗАВ ПІД ЧАС ДРУГОГО ФОРУМУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. ФОРУМ ПРОЙШОВ ЗА ПІДТРИМКИ УРЯДУ УКРАЇНИ ТА ЗА УЧАСТІ ПРЕЗИДЕНТА ПЕТРА ПОРОШЕНКА І ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АНДРІЯ ПАРУБІЯ.

«Нам треба ухвалити закон про адміністративно-територіальний устрій. Потрібно ліквідувати дублювання функцій районних рад та адміністрацій, – сказав Володимир Гройсман. – Там, де в межах одного району створені одна-дві-три і більше об’єднаних громад, там має бути повсюдне, повноцінне самоврядування на базі ОТГ».

Глава Уряду впевнений, що саме місцеві керівники, яких обирають люди, краще за будь-яких призначенців розуміють проблеми територій та шляхи їх вирішення.

«Наша кінцева модель – повсюдне місцеве самоврядування з самодостатніми і сильними громадами», – сказав Володимир Гройсман.

Довідково

В Україні створені 665 об’єднаних територіальних громад, в яких станом на жовтень поточного  року проживають 5,7 млн українців. В 366 ОТГ вже проведені місцеві вибори. З початку року власні доходи цих 366 ОТГ зросли на 85% – до 7,5 млрд грн.  

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage