Новини

У РЕШЕТИЛІВЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ РОМАНУ ДІЛЛЕРУ

 

 

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.
У День Збройних сил України на приміщенні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО, нашому землякові Роману Діллеру. На урочистості зібралися рідні Героя-мама,дружина,син, чимало учнів, викладачів та випускників навчального закладу, пересічні мешканці міста, учасники АТО, керівництво району та Решетилівської ОТГ. Ведучі мітингу Анна Калашникова та Сергій Жимуренко ознайомили присутніх з життєвим шляхом Романа Діллера. Непросто було підбирати слова голові Решетилівської РДА Романові Перепелиці, голові районної ради Сергієві Колотію та селищному голові Володимирові Кузьменку. Вони говорили про подвиг Героїв, які боронять наш мир і спокій на Сході України, про тих, хто став взірцем мужності і патріотизму, справжньої любові до Батьківщини. 
Військовий комісар Решетилівського РВК Сергій Новоселя вручив Едгарду Діллеру відзнаку Президента України за участь у АТО, якою посмертно нагороджений його батько. 
Багато мудрих слів сказала, звертаючись перш за все до підростаючого покоління, мати полоненого волонтера, голова комітету ГО «Союз матерів «Захист» Лідія Місюренко:
- Разом з мамою Романа Діллера ми стояли під дулами бойовиків у Донецьку, ми шукали своїх дітей там, де тільки могло пройти материнське серце. Рятували тих, кого могли, бо для матері чужих дітей не буває. І я звертаюся до всіх. Людина помирає двічі – коли зупиняється її серце і коли про неї забувають. Давайте пам’ятати завжди подвиг тих, хто віддав своє життя за те, щоб ми сьогодні жили під мирним небом. Хто ціною власного життя зупинив агресора. 
Згадав Романа Діллера і бойовий побратим з 93-ї механізованої бригади Сергій Бондаренко, який познайомився з нашим земляком у військовій частині під селищем Черкаським, що на Дніпропетровщині, розговорився, дізнався, що той з Решетилівщини, де проживає сестра Сергія, і став тісно товаришувати з Романом. 
- Востаннє я бачив Рому 29 серпня 2014року, коли він разом з бойовими побратимами їхав на передову. Потім була страшна перестрілка. А далі мені як землякові повідомили, що прямим попаданням осколка Романа Діллера вбито. Я не бачив на власні очі, але мені так повідомили…Рома був надійним товаришем, безстрашним солдатом і справжнім патріотом.
Свого випускника теплим словом згадала учитель гімназії Людмила Ребрик. 
Мати Романа Діллера- Ольга Михайлівна- щиро подякувала усім, хто підтримував і підтримує родину після тяжкої втрати. Вона поділилась спогадами про сина
- Наш Роман був зразковим сином, чоловіком і батьком, чуйним, дбайливим, чесним. Коли почалася війна на Сході, прийшов до мене і сказав «Мамо, я йду… Не хочу, щоб і ви тут ховалися по підвалах…Не відмовляйте мене. Я все вирішив. Хто як не я?» Ми йому постійно телефонували, а він жартував. Розповідав, що вони п’ють каву і печуть якісь смаколики, відпочивають. Ніколи не скаржився і даремне не хвилював. Востаннє зателефонував дружині, поцікавився як справи вдома і зв'язок з ним обырвався.... Потім були довгі пошуки Романа і врешті важке розуміння непоправного...
Син Едгар прочитав власного вірша, присвяченого батькові і від слів, сповнених болю і гніву на тих, хто забрав батька не втримали сліз навіть суворі чоловіки. 
Право відкрити меморіальну дошку надали мамі, синові та бойовому товаришу Романа Діллера. Присутні хвилиною мовчання пошанували пам'ять Героя і поклали квіти до меморіальних дошок Романові Діллеру та Миколі Закарлюці.
І.Г.

 

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.

 

 

Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.
Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.
 
 
Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.
Світлина від Решетилівщина - сайт рідного краю.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage