Новини

НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАПОЧАТКУЮТЬ ШКОЛУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІНІЦІЮВАЛА СТВОРЕННЯ “ШКОЛИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ”, ЯКА ГОТУВАТИМЕ ФАХІВЦІВ ДЛЯ РОБОТИ У ПРЕДСТАВНИЦЬКИХ І ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

В ході реформи децентралізації та інших змін, які сьогодні відбуваються в Україні, значно посилилася роль місцевих громад. Відповідно, потрібно значно більше високоякісних спеціалістів, які готові для роботи в органах місцевого самоврядування — об’єднаних територіальних громадах, сільських, районних та обласній радах. Тому за ініціативи голови Полтавської обласної ради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Олександра Біленького в області планується започаткувати школу місцевого самоврядування, яка готуватиме відповідних фахівців. При цьому школа буде багаторівневою — від азів самоврядування, які будуть викладати учням-старшокласників до тренінгів за участю провідних експертів в області самоврядування для депутатів та працівників апарату самоврядних громад.

“Для успішного розвитку громад потрібні досвідчені і фахові спеціалісти. Вони на сьогодні є в області, але потреба значно більша. Тому ми запропонували, щоб основи самоврядування почали викладати ще зі шкільної програми. Далі — на рівні вищого навчального закладу. І нарешті — фахова підготовка та підвищення кваліфікації для працівників органів самоврядування. Ми ставимо ціль сформувати нову управлінську еліту, яка буде ефективно і успішно розвивати самоврядні громади, а відтак і Україну в цілому. Для цієї мети ми об’єднуємо зусилля органів самоврядування, навчальних закладів, науковців, експертів”, – розповідає голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

У реалізації проекту разом із Асоціацією беруть участь обласна та місцеві ради Полтавщини, Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади органів місцевого самоврядування державних підприємств установ і організацій, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, міжнародні партнери та експерти в сфері місцевого самоврядування.

Планується, що школа розпочне діяльність у березні 2018 року і перший етап навчання триватиме до травня 2020 року.

У понеділок, 12 лютого відбудеться Презентація проекту «Школа місцевого самоврядування Полтавської обласної Асоціації». Вона розпочнеться о 10.00 у к. 422 Полтавської обласної ради. На 9.45 заплановано брифінг голови Полтавської обласної ради, голови Асоціації Олександра Біленького.

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage