Новини

РЕШЕТИЛІВЩИНА РОЗПОЧАЛА ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ФМ-МОВЛЕННЯ

 Світлина від Олександра Біленького.

Впродовж багатьох років звичні позивні районного радіо «Говорить Решетилівка» вранці вітають жителів району. Проте, з розвитком технічного прогресу, проводове мовлення на теренах усієї країни стало занепадати. Не виняток і Решетилівщина, де кількість радіоточок щороку невпинно скорочується.

Національною радою з питань телебачення і радіомовлення був впроваджений проект «Радіо громад», що передбачає створення мережі малопотужних ФМ-радіопередавачів (в діапазоні 87,5 - 108 МГц) для забезпечення територіальних громад програмами суспільного та місцевого радіомовлення, що сприятиме підвищенню інформування населення та його оповіщення в разі потреби.

Тема створення ФМ – радіомовлення на Решетилівщині, як вихід для збереження місцевого мовлення на районному рівні, обговорювалась впродовж останніх кількох місяців, а минулої п’ятниці з цього приводу відбулася нарада у голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, участь у якій взяли заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, заступник голови облради Анатолій Ханко, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, голова районної ради Сергій Колотій, технічний директор філії "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА" Олександр Шейко та редактор районного радіо «Вісник Решетилівщини» Ірина Любиченко.

В ході наради обговорили поетапні кроки реалізації проекту, технічні вимоги та характеристики, фінансові питання. Своє бачення з цього приводу висловив і голова обласної ради Олександр Біленький, акцентувавши увагу на тому, що впровадження ФМ- мовлення в нашому районі має відбутися у найкоротші терміни, а створена мережа повинна бути сучасною і перш за все цікавою для жителів району.

Як розповіла Ірина Любиченко по звичайних радіоприймачах та магнітолах програми транслюватимуться як в квартирах так і в автомобілях. Місцеві передачі виходитимуть щодня у проміжках ,визначених Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, від кількох годин до цілодобового мовлення. Процес узгодження частоти та інших передбачених законом процедур займе не менше ніж півроку, тож маємо надію з Новим 2019 роком привітати Решетилівщину на хвилях ФМ-радіо. Щодо проводового мовлення, то ліцензію на нього у редакції районного радіо «Вісник Решетилівщини» ніхто не відбирає, тож ці процеси триватимуть паралельно. Звичайно, що реалізація проекту потребує певних коштів, але сума про яку йдеться не захмарна. Крім того, що в районі із впровадженням ФМ-радіо на повну силу працюватиме місцевий мовник, передбачається і розширення штату, а це додаткові робочі місця для талановитих і творчих людей.

 

 

Світлина від Олександра Біленького.

Світлина від Олександра Біленького.

Світлина від Олександра Біленького.

Світлина від Олександра Біленького.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage