Новини

ДЕРЖГЕОКАДАСТР ОПРИЛЮДНИВ ПЛАН-ГРАФІК ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ОБ’ЄДНАНИМ ГРОМАДАМ

СТАЛО ВІДОМО, У ЯКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ У ВЛАСНІСТЬ ДЕРЖАВНІ ЗЕМЛІ. ДЕРЖГЕОКАДАСТР ОПРИЛЮДНИВ «ПЛАН-ГРАФІК ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У ВЛАСНІСТЬ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА 2018 РІК»

31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві. Повідомляє“Децентралізація”.

В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення