Новини

«СРІБНИЙ ДЗВІНОЧОК» РОЗШИРИВ КОЛО СВОЇХ ТАЛАНТІВ

 

IMG_20180511_131728.jpg

IMG_20180511_131835.jpg

 В Решетилівській  дитячій школі мистецтв  відбувся  традиційний  конкурс юних талантів «Срібний дзвіночок». Цьогоріч він змінив свій статус і став міським, бо проводився під патронатом Решетилівської міської ради. Особливу вдячність  організатори заходу  висловлювали при підведенні підсумків и громадській організації «Патріоти Решетилівщини» та її почесному голові ,голові Полтавської облради  Олександру Біленькому  за спонсорську допомогу у придбанні призів.

З кожним роком збільшується кількість солістів-вокалістів, які хочуть спробувати свої сили у цьому змаганні. Приємно відзначати, що зростає і рівень їх підготовки, розширюється репертуар, відчувається зацікавленість керівників. У конкурсу є навіть, своя візитна картка – пісня «Срібний дзвоник», написана Володимиром  Плютою,директором закладу. Її виконали учні класу сольного співу дитячої школи мистецтв – Цибулько Софія, Гавриш Софія та Горіняк Станіслав.

Розширюється з кожним роком і географія учасників. Так, цьогоріч було 29 юних співаків із Глибокої Балки, Піщаного. Кукобівки,Шкурупіївки, Турів, Покровського,  і Решетилівки.

Крім хорошого рівня виконання, журі відзначило і артистизм учасників.

А переможцями стали: молодша вікова група – І місце – Мовчан Дарина (Решетилівська ЗОШ - І ст,, керівник – Щитова О.С.), ІІ місце – Ільницька Валерія (школа мистецтв, керівник – Гончар Л.М.) та Косенко Валерія (Решетилвська ЗОШ - І ст., керівник – Щитова О.С.), ІІІ місце – Власенко Ольга (школа мистецтв, керівник – Гончар Л.М.) та Панасюк Софія (Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Середня вікова група – І місце – Попок Єлизавета (школа мистецтв, керівник – Пісарєва В.В,) та Верхола Софія («Валентина», керівник – Ілієва Л.М.), ІІ місце – Рязанцев Назар (школа мистецтв, керівник – Пісарєва В.В.) та Корецька Анастасія (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник – Сундук Л.Г.), ІІІ місце у напруженій боротьбі дісталось Зозулі Марії (школа мистецтв, керівник – Пісарєва В.В.) та Гавриш Софії ( школа мистецтв, керівник – Гончар Л.М.).

Найважче журі довелося визначити переможців у старшій віковій категорії. Рівень учасників був майже однаковим, та лідерами виявилися Хаірбекова Діана (школа мистецтв, керівник – Гончар Л.М,) та Литвин Оксана (Піщанська ЗОШ           І-ІІІ т., керівник – Сундук Л.Г.), які вразили всіх своїми приємними голосами, чудовими піснями і культурою виконання. Свої незаперечні «родзинки» мали і Горіняк Станіслав, і Костогриз Наталія з школи мистецтв (керівник – Гончар Л.М.), які розділили почесні ІІ і ІІІ місця.

Журі відзначило всіх учасників конкурсу подяками за участь і солодкими призами, виразивши впевненість у майбутньому бачити їх серед переможців.

Слід відзначити хорошу організацію конкурсу, мобільну і продуктивну роботу журі на чолі з зав. відділом теоретичних дисциплін школи мистецтв Коцопей Т.М. У перервах між віковими категоріями своїми виступами гостей і учасників радували учні-інструменталісти школи мистецтв – переможці районних та обласних конкурсів..

Конкурс завершено, але пошук юних  талантів продовжуватиметься. І в наступному році знову нас радуватимуть неповторні юні дзвіночки.     

 

                                                           

                                                

 

 

 

                                                       

                                                Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage