Новини

МАРШРУТНЕ ТАКСІ ДЛЯ РЕШЕТИЛІВЦІВ

 
 Ð¤Ð¾Ñ‚о Решетилівськи Міськрады.
 
З  14 травня розпочало курсувати маршрутне таксі  по території Решетилівської об’єднаної територіальної громади. 
Дуже вдячні мешканцям громади за розуміння, ініціативність, за всі пропозиції та зауваження, які надходили під час розробки відповідного маршруту.
Під час першого місяця курсування (проведення апробації) маршрутного таксі буде вивчатися пасажиропотік, найбільш вигідні для посадки пасажирів зупинки, час відправлення автобуса по існуючому маршруту для внесення можливих коректив, з метою покращення надання послуг. 
Відправною точкою автобуса є площа біля автостанції. Велике прохання до мешканців громади дотримуватися правил дорожнього руху та сідати на маршрут на чітко визначених зупинках. 
Звертаємося до всіх мешканців громади, якщо у Вас є пропозиції або ж зауваження до роботи маршрутного таксі прохання звертатися до міської ради за телефоном 2-13-80, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 
Якщо у Вас виникають запитання по маршруту або ж годинах відправлення чи зупинках автобуса прохання звертатися по телефону 066-955-99-57 - для надання роз’яснень та консультацій.
Також нагадуємо, що на час проведення свята «Решетилівська весна» 19 та 20 травня 2018 року автобус курсуватиме за зміненим маршрутом по ОТГ – в обхід центральної частини (вулиці Покровська) – по вулиці Шевченка.
 
 
Фото Решетилівськи Міськрады.
 
 
 
 
 
Міська рада


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення