Новини

УВАГА ! КОНКУРС ПЕРЕВІЗНИКІВ

Виконавчий комітет Решетилівської міської ради відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (із змінами та доповненнями), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, (із внесеними до нього змінами, керуючись  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Решетилівської міської ради від 30 травня  2018  № 111 «Про конкурсний комітет для проведення конкурсу на визначення пасажирського перевізника на автобусних маршрутах загального користування» оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у Решетилівській  міській об’єднаній територіальній громаді.

Плата за участь у конкурсі становить 1835 грн. ( розподіл витрат здійснюється пропорційно учасників конкурсу)

Конкурс є відкритим для всіх претендентів і відбудеться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу по перевезенню пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами).

Об’єкт конкурсу

Номер марш-руту

Назва маршруту

Маршрут (маршрути) або кількість оборотних рейсів на день, од.

Кількість графіків (автобусів) на цьому об’єкті конкурсу, од.

Періодичність здійснення перевезень

Категорія, клас транс-портного засобу

Режим руху

1

Маршрут загального користування в межах Решетилівської міської територіальної громади

3

1

Щоденно

700-900

1200-1400

1700-1900

автобус

Не звичайний

Умови конкурсу

1. Умови проведення конкурсу визначені ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, (із внесеними до нього змінами), рішенням виконавчого комітету Решетилівської міської ради від 30 травня 2018  № 111 «Про конкурсний комітет для проведення конкурсу на визначення пасажирського перевізника на автобусних маршрутах загального користування»

2. Метою проведення конкурсу є реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування у Решетилівській міській об’єднаній територіальній громаді.

3. У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загальногокористування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті34  ЗаконуУкраїни "Про автомобільний транспорт".

4. Досвід роботи перевізника-претендента пов'язаний з перевезеннями пасажирів повинен бути не менше 3 років.

5. Парк автобусів для роботи на даному маршруті повинен складатися з 1-го основного і 1-го резервного автобусів з пасажиромосткістю не менше 19 місць для сидіння, які відповідають технічним і екологічним вимогам.

6. Забезпечення роботи на маршруті не менш одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

7. У випадку відсутності в перевізника претендента автобусів, які відповідають умовам конкурсу, він має право подавати в конкурсний комітет  документи про характеристику наявних автобусів, а також інвестиційний  проект-зобов’язання по відновленню парку автобусів на даному маршруті в період до 5 років.

8. Перевізник при здійсненні  пасажирських перевезень повинен забезпечувати належний технічний і санітарний стан пересувного складу, здійснювати контроль над технічним станом транспортних засобів перед виїздом і виконання регламентних робіт з технічного обслуговування транспортних засобів, здійснювати контроль за станом здоров’я водія, зберігати транспортні засоби під охороною.

9. Для забезпечення безпеки перевезень пасажирів перевізник зобов’язаний мати власну або орендовану виробничу базу. У випадку відсутності виробничої бази перевізник проводить заходи щодо забезпечення безпеки перевезень на договірних умовах з підприємствами (організаціями), які мають кваліфікованих фахівців.

10. Дотримання державних соціальних норм у сфері транспортного обслуговування пасажирів пільгових категорій і інвалідів.

11. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

- подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

- визнані банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

- не відповідає вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

- не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міського, приміського сполучення та 20 відсотків для міжміського сполучення;

- має несплачені штрафні санкції, накладені Укратрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

12. Умови перевезень пасажирів можуть мінятися у випадку зміни чинного законодавства щодо перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

        Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає організаторові проведення конкурсу відповідну заяву за формою й наступні документи:

 - нотаріально засвідчену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів;

- перелік транспортних засобів, які пропонується використовувати на автобусному маршруті із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «З місцем водія/без місця водія), VIN-код транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

- копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

-копія документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови її проведення);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботі на маршруті, або письмова інформація про їхню відсутність;

- анкета перевізника-претендента;

- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (Форма №1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі нумеруються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента й скріплюються печаткою із вказівкою кількості сторінок цифрами й словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах.

Конверт з позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт з позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Документи для участі в конкурсі подаються в місячний термін з моменту оголошення конкурсу.

Документи приймаються у робочі дні за адресою:

38400, м. Решетилівка, вул. Покровська, 14, приймальня Решетилівської міської ради. Телефон для довідок: (05363) 21380; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage