Новини

МЕДИКИ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

 

 

фото комплекс.jpg

У рамках реформування медичної системи у Полтавській області закуплено за кошти Світового банку сім пересувних автомобільних комплексів.

Пересувні амбулаторії оснащені сумками –укладками, портативними ЕКГ – апаратами з функцією дистанційної передачі, електронними. вагами, ростоміром, глюкометром, електронним тонометром, лабораторною центрифугою, холодильником, кондиціонером. Комплекс розрахований для проведення діагностичних процедур ( вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, індексу маси тіла, зняття ЕКГ) та забору біоматеріалу для лабораторних досліджень. Одномоментно можуть працювати в пересувній амбулаторії два медичні працівники. Для обслуговування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями комплекси мають гідравлічні підйомники. Згідно затвердженого графіка автомобілі виїжджатимуть у сільські населені пункти області, особливо в ті, де медицина є малодоступною. 
Першим з районів області, в якому пройдуть апробацію пересувні амбулаторії, ,Департамент охорони здоровУ рамках реформування медичної системи у Полтавській області закуплено за кошти Світового банку сім пересувних автомобільних комплексів. Пересувні амбулаторії оснащені сумками –укладками, портативними ЕКГ – апаратами з функцією дистанційної передачі, електронними. вагами, ростоміром, глюкометром, електронним тонометром, лабораторною центрифугою, холодильником, кондиціонером. Комплекс розрахований для проведення діагностичних процедур ( вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, індексу маси тіла, зняття ЕКГ) та забору біоматеріалу для лабораторних досліджень. Одномоментно можуть працювати в пересувній амбулаторії два медичні працівники. Для обслуговування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями комплекси мають гідравлічні підйомники. Згідно затвердженого графіка автомобілі виїжджатимуть у сільські населені пункти області, особливо в ті, де медицина є малодоступною. 
Першим з районів області, в якому пройдуть апробацію пересувні амбулаторії, ,Департамент охорони здоровя Полтавської ОДА визначив - Решетилівський. Було розроблено три маршрути бригад у складі фахівців Полтавської обласної клінічної лікарні та Решетилівського Центру ПМСД. Виїзди заплановано на четвер, 9 серпня ,за напрямками: 
1. с.Крохмальці ( початок роботи о 9.30), с. Коржі (з 12.00), с.Прокопівка ( з 13.00).
2. с.Березняки ( з 9.30), с. Підок ( з 12.00)
3. с.Славки (з 9.30)
Посильну допомогу в організації медичних оглядів осіб, що потребують сторонньої допомоги надаватимуть фахівці територіального центру соціальних послуг. Зокрема. що стосується підвозу пацієнтів з обмеженою здатністю до пересування, Решетилівський ЦПМСД має надію на допомогу і з боку органів місцевого самоврядування та запрошує усіх жителів вказаних сіл скористатися можливістю пройти безкоштовні обстеження на сучасному обладнанні. 
У найближчому майбутньому такі обстеження стануть регулярними, а пересувні амбулаторії приїдуть з обстеженнями у кожен населений пункт району.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage