Новини

РЕШЕТИЛІВЦІ НАБОЛІЛІ ПИТАННЯ ВИРІШУВАЛИ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

На особистий прийом громадян до депутата Верховної ради Олега Кулініча ,який відбувся вчора в приміщенні районної ради ,прибуло близько 50 осіб з багатьох населених пуктів Решетилівщини і не лише.

Люди поспішали ,щоб почути від народного обранця слова підтримки,допомоги і просто чисто, по-людськи, поспілкуватися. А щоб швидше і грунтовніше було розбиратися в усіх  проблемах своїх виборців- прийом депутат здійснював в присутності голів РДР Романа Перепелиці,райради Сергія Колотія та секретаря міськрали Оксани Дядюнової. Найбільше  хвилювань  у  жителів району  у питаннях земельних відносин,зокрема отримання земельних наділів,розрахунків за паї,розірвання угод з  недобросовісними орендарями земельних ділянок та інше. По цих питаннях разом з керівництвом району вирішили зібрати окрему зустріч із зацікавленими особами та спеціалістами у земельних справах -.Обов’язково будемо розбиратися у всіх питаннях і приймати міри- таким був підсумок розмови. цього блоку.

На прийом до Олега Кулініча приходили люди,щоб допоміг з проведенням операцій та лікуванням. Дороги,водогони в селах,заміна вікон у школі-були темою для розмови з сільськими головами та окремими директорами шкіл,котрі прийшли поспілкуватися з депутатом .. Керівники ряду громад озвучили свою проблему з приводу спільного підприємства "Затишне село",що має займатися організованим вивезенням сміття.

Своє незадоволення з приводу закриття ,донедавна, Решетилівської ЗОШ 1-2 ст. висловила на прийомі в.о.директора Тетяна Кісіль.На своїй сторінці у Фейсбук Олег Кулініч написав:

Окремі мешканці Решетилівки незадоволені закриттям ЗОШ І-ІІ ступенів через її аварійний стан. Як ми знаємо, нещодавно вони навіть пікетували з цього приводу міськраду та перекривали дорогу. Сьогодні позицію педагогічного колективу озвучила директор школи Тетяна Кисіль і представник батьківського комітету. Вони стверджують, що колектив школи про це болюче рішення не попередили і позицію громади не врахували. Хоча міська рада у свою чергу бачить ситуацію по-іншому і обґрунтовує це рішення і аварійністю приміщення, і здатністю комфортно розмістити всіх учнів у приміщенні Решетилівської гімназії. Також вже зараз є проект будівництва нової сучасної школи, який має фінансуватися з бюджетів усіх рівнів.

Дуже хочеться, щоб по цьому дійсно гострому питанню було знайдене розумне рішення, яке б влаштувало і педколектив, і батьків учнів, зняло соціальну напругу. Тож я запропонував директору школи окремо заїхати до навчального закладу наступного тижня і розібратися у ситуації більш детально.

 Мешканці краю просили деп-утата допомогти з приватизацією житла, з перерахуванням пенсій, нарахування субсидій ,повернення коштів вкладнику банку та виплата коштів "дитини війни". Просили захисту в  Олега Кулініча представники колишнього колективу  БУ-30.

 

 

Як сказав Олег Кулініч на завершення зустрічі, частина  звернень решетилівців буде оформлена  через депутатські запити ,а  звернення - направлені у відповідні органи для реагування і отримання відповіді,про що в свою чергу повідомлять заявникам.

. Адже проблеми громади – спільні, і вирішувати їх потрібно всім разом- наголосив депутат.

Люди після зустрічі з Олегом Івановичем залишалися задоволеними,адже сама  щиросердна атмосфера спілкування  вселяла віру в те,що їх питання будуть почутими і све-таки шляхи їх вирішення знайдуться.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage