Новини

Решетилівське об”єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області інформує

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО СЕРВІСУ НАДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДОКУМЕНТІВ В ОРГАНАХ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

 

З метою наближення послуг для громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом. Сервіс надається для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

         Через Веб-портал Пенсійного фонду України можна отримати такі електронні документи з QR-кодом:

-         довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);

-         довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

-         індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ок-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

-         Витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містять дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників; про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах та консульських установах, пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, виконавчої служби, територіальних органах міграційної служби, тощо.

Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду Украйни у розділі «Верифікація виданих документів» http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm .

Електронний документ з QR-кодом, підписаний цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в Пенсійному фонді України.

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage