Новини

Повідомлення про намір здійснення зміни тарифів на послуги з перевезення твердих побутових відходів в м. Решетилівка , що надаються ПП Решетилівський «Житлосервіс»

 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 ПП Решетилівський «Житлосервіс» пропонує на розгляд обґрунтування причини зміни тарифу на послуги з перевезення твердих   побутових відходів в м. Решетилівка, що надаються населенню , бюджетним установам та іншим споживачам .

Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності ПП Решетилівський «Житлосервіс» , яке надає  послуги з перевезення  твердих  побутових відходів , до економічно обґрунтованого рівня.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 38400, Полтавська обл., м. Решетилівка вул. Старокиївська 18.

Тел. (05363) 2-17-70. ...

Обгрунтування необхідності встановлення тарифів на послуги з перевезення   твердих побутових відходів в м. Решетилівка , що надаються ПП Решетилівський «Житлосервіс»

Послуги підприємства реалізується по  трьом категоріям споживачів . Планова періодичність надання послуги – згідно  графіка підприємства.

Діючий тариф на послуги з перевезення  побутових відходів був встановлений рішенням сесії Решетилівської селищної ради від 06 серпня  2015 року .

Рішенням Решетилівської селищної ради було встановлено тарифи на послуги з перевезення твердих побутових відходів

1. Населенню – 49,61 грн. за м.куб.

2. Бюджетним організаціям-50,07 грн. за м.куб.

3. Іншим споживачам-54,67  за м. куб.

За період , що минув від затвердження тарифу  у значній мірі зросла вартість паливно-мастильних матеріалів , так у діючому тарифі  витрати на паливно-мастильні матеріали , зокрема паливо було заплановано на рівні 15,00 грн./літр. На даний час вартість палива від постачальників становить 26,00 грн./літр. Таким чином основні витрати підприємства на перевезення  твердих  побутових  відходів в частині витрат на паливно- мастильні матеріали значно зросли,  що в наслідку спричинило виникнення заборгованості ПП Решетилівський «Житлосервіс» перед постачальниками,  зокрема відповідно до Закону України « Про оплату праці», на підприємстві проведено підвищення розміру мінімальної заробітної плати , що в свою чергу спричинило підвищення розміру відрахувань підприємства до фондів соціального страхування та пенсійного фонду. Підприємство зобов’язане в своїй діяльності врахувати те, що акти прийняті Верховною радою України , Кабінетом Міністрів України є вищими нормативними документами , що обов’язкові до виконання усіма підприємствами , організаціями , установами України і не потребують додаткового погодження  підпорядкованими органами , в діючий тариф закладена  мінімальна заробітна плат в сумі-1218,00 грн., а  на даний час  мінімальна заробітна плата зросла до 3723 грн.

Отже, подальше застосування діючих тарифів не відповідає  фактичним витратам підприємства , що призвело до виникнення збитків .

Враховуючи вищевикладене , виникла об’єктивна необхідність зміни тарифу на послуги з перевезення твердих  побутових відходів  . Розрахунок тарифів виконано відповідно до порядку формування тарифів з перевезення  твердих побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010.

Розрахунок  тарифу на послуги  з перевезення твердих побутових відходів

 

Тариф для населення,грн./м3

Тариф для бюджетних установ,грн./м3

Тариф для інших споживачів,грн.м3

Собівартість планових витрат на послуги з перевезення ТПВ

57,35

57,35

57,35

Сума рентабельності

5,16

5,73

8,60

Податок на прибуток

3,12

3,15

3,29

Всього перевезення

 ТПВ

 

 

 

 

65,63

 

 

 

66,23

 

 

69,24

           

 

 

 

 

Директор ПП

Решетилівський

«Житлосервіс»                                                                       Н.В. Дем’янець

 

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення