Новини

Свято тих людей, яких можна назвати людьми достойними, людьми честі і мужності

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице

З 2008 року в Україні  17 вересня відзначається День рятівника, визначений Указом Президента України.  Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб.

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято саме в день святкування православною церквою Ікони Божої Матері «Неопалима Купина»,- покровительки пожежних і рятувальників ,помічниці всіх,хто опинився в біді.

 Решетилівські рятувальники постійно перебувають на передовій і гідно виправдовують своє призначення. Немає сумніву, що професійні навички, сила духу, витримка, мужність, досвід допоможуть їм і надалі успішно втілювати у життя гасло: "Запобігти. Врятувати. Допомогти".

Як розповів

начальник РС ГУ ДСНС у Полтавській області Юрій Срібний за 8 місяців нинішього року в районі виникло 35 пожеж.Причиною стала  цьогорічна жарка погода  та людська байдужість,яка часто призводить до загорань,зокрема в екосистемах. Взнаки далася і весняна днина,коли внаслідок танення великого снігу доводилося чергувати цілодобово та допомагати решетилівцям долати паводок. Нерідко решетилівські рятівники беруть участь в ліквідації дорожніх автопригод,адже територією району пролягають траси Київ-Харків та Дніпро-Решетилівка. В останній час кількість  ДТП значно збільшилась і здебільшого з трагічними наслідками. Неодноразово вогнеборцям району додаються і сусідські клопоти,зокрема при гасінні торфяників,куди витрачається значна кількість людських та фінансових ресурсів. В останні роки старенька техніка просто не витримувала навантаження.

Та в 2018 році  районний сектор отримав новенького МАЗа,котрий дуже допоміг у нинішній ситуації.Тепер пожежні готують для нього спеціальний гараж.Що стосується кадрового потенціалу,то тут теж відбулися декотрі зміни: в колектив влилися молоді  спеціалісти,керівника з багаторічним досвідом Григорія Шаповала,котрого перевели до обласного управління,замінив Юрій Срібний,за плечима якого десятки літ роботи в місцевій пожежній частині.

В планах молодого керівника - придбати новенький одяг для особового складу та поновити частину пожежно-технічного обладанання.

Запобігти.Врятувати.Допомогти-ці слова лейтмотив роботи рятувальників.Саме тому  інспекторська служба сектору постійно  проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів району.Завжди в пошуках нових форм профілактики по недопущенню НП.


У День рятувальника від усієї душі бажаємо  працівникам та ветеранам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, твердості духу та успіхів у благородній справі служіння Україні.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природаДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення