Новини

ПОЛТАВЩИНА ГОТОВА ПІДТРИМАТИ ТА РЕАЛІЗУВАТИ КОНЦЕПТИ ЩОДО ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ, – ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ

 

Днями голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Миколаївської області.

У форматі круглого столу розглянули та обговорили досвід Миколаївської області в питаннях соціальної адаптації учасників бойових дій та співпраці з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Заступник голови громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський та представник Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ЛДА Світлана Орещак презентували соціальний проект «Ветеран – успішний підприємець». Йшлося про підтриману обласною владою ініціативу громадськості щодо надання організаційно-методичної та фінансової допомоги захисникам України у відкритті власного бізнесу.

Про тренінг «Побратими» з психосоціальної адаптації учасників бойових дій та їхніх дружин розповів військовий психолог та учасник бойових дій Андрій Козінчук.

У свою чергу, полтавець, учасник бойових дій Анатолій Пархомчук представив гостям свій соціальний проект «Електронний кабінет ветерана».

«Полтавщина готова підтримати та реалізувати концепти щодо підтримки учасників бойових дій в різних напрямках, – зазначив Олександр Біленький. – Є плани, є бажання і головне, розуміння, що саме громадські організації є «локомотивами» ідей».

У заході взяли участь представники громадських організацій Полтавщини та Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

http://np.pl.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_3623-Custom-300x212.jpg 300w" sizes="(max-width: 495px) 100vw, 495px" title="" data-lazy-loaded="true" style="box-sizing: border-box; max-width: 100%; height: auto; clear: both; display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;">

 

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage