Новини

5 грудня-Міжнародний День Волонтера

Шановні волонтери Решетилівщини!
        Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів! 
        Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. 
        У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. 
        Дуже приємно, що жителі решетилівщини не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Вистачає лише одного дня,щоб мешканці краю постачили різних продуктів та предметів гігієни на повнісінький автомобіль по першому зову. І такі акції постійно відбуваються з перших днів подій на Сході країни.
Вдячність Вам за людяність і  акцію милосердя. 
      Усім волонтерам наснаги, успіхів,благополуччя  та миру! Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою.
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage