Новини

Нагорода решетилівському герою Романові Діллеру-посмертно

04032016orden

Романа Діллера в Решетилівці знало багато односельців.Його поважали за щиру душу, веселу вдачу, людяність і доброту. Коли почалися військові дії в зоні АТО, 31 липня 2014 року, він пішов служити за контрактом до Збройних сил України. 10 днів проходив школу випробування у військовій частині селища Черкаське Дніпропетровської області, а вже 11 серпня в складі 93-ї механізованої бригади потрапив у село Грабське Донецької області, як кажуть в саме пекло збройного конфлікту.

Кожного дня вранці і ввечері шукав хвилинку, щоб поговорити з родиною, дати про себе вісточку. Про « Іловайський котел» - ні слова не промовив, хоч був там, про що стало відомо пізніше. Востаннє, як сказала дружина Ілона, їй зателефонував 29 серпня о 8-45, розмова була короткою, поцікавився як у них справи… - І це була остання розмова з чоловіком,-згадує вона.

На цьому зв’язок припинився і душа відчула неладне... Приїжджали три хлопці, котрі служили з ним, сповістили, що Роман загинув, рятуючи пораненого товариша, коли виходили з оточення. Але підтверджуючих доказів довго ніхто не міг встановити. Було багато версій:ніби-то попав у полон і знаходиться в м.Сніжне - говорили одні, інші-зниклий безвісти…Родина довго шукала свого солдата, багато було зустрічей з керівництвом частини, побратимами, навіть зверталися до «ясновидющих».

     Рідні поїхали на генетичну експертизу до Дніпропетровська, яка і підтвердила, що в могилі на алеї Героїв на Краснопільському кладовищі у Дніпропетровську, захоронений воїн, Роман Олександрович Діллер, під номером 633, який загинув у серпні 2014 року.

Указом Президента України від 16 січня 2016 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України,вірність військовій присязі, старший сержант Роман Олександрович Діллер нагороджений орденом «За мужність ІІІ ст.(посмертно).

3 березня ц.р. в урочистій обстановці нагороду нашого славного земляка - Героя, вручили його дружині Ілоні Юріївні та синові - п’ятикласнику Еріку, за дорученням Президента України Петра Порошенка, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, голова районної ради Іван Писаренко та районний військовий комісар Сергій Новоселя. Вони пообіцяли всіляко підтримувати родину, побажали синові гордитися своїм татком, справжнім захисником, бути опорою мамі, якій в переддень жіночого свята вони зичили здоров’я, витримки і сили, адже їй самій доведеться виховувати синів. А також подарували букет червоних троянд, як і годиться на весняне свято.

04032016orden1

04032016orden2Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage