Спорт

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВИ 2017: ТРЕНЕРИ ВИСТАВЛЯТИМУТЬ ОЦІНКИ СУДДЯМ

 

Чемпіонат Полтави 2017: тренери виставлятимуть оцінки суддям

 

Жеребкування першого туру і нововведення стосовно суддівства

14 червня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулося зібрання учасників аматорського Чемпіонату Полтави з футболу 2017. У цьогорічні першості не буде давно знайомих команд, але на їх місці з’явилися нові колективи. Давайте окремо розглянемо всі цікавинки нового чемпіонату.

Команди-учасниці

Наразі у чемпіонаті Полтави планують брати участь 11 команд: 2Зоря-Ворскла«, «Левада», «Атака-Автотранс», «Сан Сіті», «Атлетик», «Динамо» (Полтава), «Динамо» (Решетилівка), «Подол», «Мрія», «Бруклін» та «Аргус» (Степне). Як бачимо у порівнянні з минулорічною першістю немає «Інваспорта» і «Будівельника». Натомість додалися «Бруклін», «Аргус» та решетилівське «Динамо». Під питанням участь в турнірі команди ДЮФШ «Ворскла». На зібранні з представниками навіть провели жеребкування чемпіонату. У першому турі між собою гратимуть:

  • «Атака-Автотранс» — «Левада»
  • «Сан Сіті» — «Бруклін»
  • «Динамо» Полтава — «Подол»
  • «Динамо» Решетилівка — «Атлетик»
  • «Аргус» — «Мрія»
  • «Зоря-Ворскла» перший тур пропускатиме.

Представники команд виставлятимуть оцінки за суддівство

Цього року на чемпіонат чекає ще одне неоднозначне нововведення. Судді, які обслуговують матч, отримуватимуть плату за свою роботу лише після гри. Більше того, тепер після кожного з матчів, представники обох команд оцінюватимуть дії арбітрів за п’ятибальною шкалою і виставлятимуть оцінку в рапорт. Якщо суддя чи асистент отримає хоч одну «двійку» — за цей матч йому не заплатять. Звісно при цьому тренери команд мають чітко аргументувати свою оцінку. З одного боку, така система оцінювання покликана покращити роботу суддів, з іншого — є ризик, що представники команд під час виставляння оцінок керуватимуться емоціями і будуть необ’єктивними. До того ж це може створити додатковий привід для тиску на арбітра.

Коли власне почнеться чемпіонат

Точної дати початку першості досі не назвали. З вуст учасників і організаторів вона звучить як «кінець червня». Наразі на стадіоні «Динамо» де проходитимуть всі ігри ведеться косметичний ремонт. Про точну старт чемпіонату ми повідомимо вас додатково.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage