Спорт

НА ПОЛТАВЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ МІЖ ПРЕДСТАВНИКАМИ ОДА ТА ОБЛРАДИ

НЕ В СТРОГИХ КОСТЮМАХ, А В СПОРТИВНІЙ ФОРМІ. НА ОДИН ДЕНЬ ПОСАДОВЦІ ЗМІНИЛИ БУДЕННІ ОДЯГ ТА ВЗУТТЯ НА ЗРУЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ. СЬОГОДНІ ВОНИ ДОВЕЛИ – СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ.

З ранку на полтавському стадіоні “Динамо” було людно. Тільки на полі не всім звичні команди, а представники двох органів влади Полтавщини. А їхні керівники ще й у ролі капітанів.

“Участь обласної влади у різноманітних змаганнях за межами Полтавщини – не новина. А ось між двома органами – вперше. Помірятися силами – наша спільна ініціатива з очільником облради Олександром Біленьким. І нехай стадіон буде єдиним місцем, де ми змагатимемося”, – говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Керівники області, працівники структурних підрозділів ОДА, депутати та апарат обласної ради міряються силами у волейболі, настільному тенісі та міні-футболі.

“Зокрема я гратиму у футбол, адже є його прихильником. Вболіваю за «Ворсклу» та збірну команду України. Взагалі займатися спортом потрібно, нехай і непрофесійно. Адже помірні фізичні навантаження – це здоров’я, гарний настрій та самопочуття, – додав Валерій Головко.

Захоплюється футболом і депутат облради Юрій Тимоха. Він також взяв участь у сьогоднішніх змаганнях.

“Футбол люблю і дивитися, і в нього грати. Щоправда поганяти м’яча вдається не часто. Та якщо така можливість з’являється – намагаюся її не втрачати. Спорт дисциплінує та надихає на нові звершення. Тому він має бути присутнім у житті кожного”, – сказав Юрій Тимоха.

Кожна із команд налічувала по 24 учасники. Із них 12 активних, стільки ж – запасних.

 

Окрім капітана та вболівальників у кожної команди був тренер. В представників ОДА – Олександр Буцький:

“Я й сам брав участь у змаганнях, грав у міні-футбол. Щоб показати гарні результати ми напередодні збиралися та тренувалися.

Голова обласної ради Олександр Біленький традиційно зіграв у волейбол.

“Нехай спортивний майданчик буде єдиним місцем де ми змагатимемось! Переміг виключно спорт”, – сказав Олександр Біленький.

Не менше позитивних вражень від змагань отримали і вболівальники. А їх на стадіоні було чимало – рідні, друзі, колеги. Кожен вболівав за своїх.

“Взагалі я і сам захоплююся спортом. І футбол, волейбол та настільний теніс не є винятком. Вважаю, що граю не погано, але участь у змаганнях мають брати ті, хто робить це ще краще”, – зауважив заступник голови – керівники апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Гарні результати продемонструвала кожна із команда та перемогу здобули саме представники ОДА.

Команду-переможця відзначили кубком, а її учасників – медалям. Наступні змагання з сезонних видів спорту посадовці планують провести взимку.

НП

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage