У місті та районі

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЙ, – РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦЗАХИСТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА

 

17 жовтня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №841, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Згідно прийнятих змін з 1 жовтня 2018 року субсидія призначається з місяця звернення до закінчення опалювального періоду та розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний періоди.

докладніше >>

НАСНАГУ ЧЕРПАЮ З ЇЇ ДЖЕРЕЛА

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, дерево, небо, трава, на улице и природа

 

Живи й процвітай,наша школо прекрасна
Для миру,науки,любові й добра!

Першовересневе свято для учнів та вчителів Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника цьогоріч особливе і не ординарне,адже навчальному закладу виповнюється - 50! Всі урочистості відбувалися на районному стадіоні "Колос",куди вихованці колоною пройшли центральною вулицею під урочисті марші колективу барабанщиць та духового оркестру.Учні поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку та до Меморіалу Вічної слави.Особливо хвилюючим було свято для першокласників та п’ятикласників,для яких гімназійний дзвінок звучав вперше в новій шкільній родині.А для одинадцятикласників- був останнім саме в цей день 1 вересня.Оплесками зустрічали присутні на стадіоні(сюди прийшли родинами) 12 першачків зі своєю першою вчителькою С. М.Гусаренко.А вони надсилали всім щирі віршовані рядки ,приймаючи дарунки від одинадцятикласників.
Тепло вітали і п’ятикласників,випускників Решетилівської ЗОШ 1 ст. з їх шкільними мамами,котрі теж отримали подарунки.Урочисту мить і віншування на свою адресу мали найстарші учні-майбутні випускники.
Ведучі з сердечністю говорили про вчителів-ветеранів,у яких з учительською справою було пов’язане ціле життя.Як і годиться до всіх іменинників у день ювілейного свята звернувся директор В.І. Круговий.Розділити радість гімназійної родини прибули і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зі своїми заступниками-Євгеном Холодом та Анатолієм Ханком,голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця,секретар міської ради Оксана Дядюнова.
Олександр Юрійович вручив директору гімназії сертифікат на отримання штучного покриття для футбольного поля. Гімназія також отримала від нього новенькі учнівські меблі для двох класів (парти, стільці, дошки)! Отримали  школярі  подарунки і від міської ради.
50 років минуло з того дня ,коли у стінах рідної школи прозвучав срібний дзвоник для мешканця Решетилівки,гостя урочистостей, Василя Григоренка.І сьогодні він мав нагоду вітати нинішнє покоління школярів та всіх,хто прийшов розділити ювілейну дату.
А яким дотепним був виступ гімназійно збірної команди КВН! Золотий голос гімназії,до речі виконавиця Гімну гімназії,Юля Сташенко радувала учасників ювілейного заходу своїми дзвінкоголосими піснями.Свій спів дарували і учасники колективу "Валентина"БДЮТ. Особливий фурор викликав Флешмоб,учасниками якого були найменші і найстарші учні навчального закладу.У небо злетіли різнокольорові кульки!
І нарешті тремтлива мить свята:право подати перший шкільний дзвоник отримують-випускник Решетилівської школи Василь Григоренко,учениця першого класу Варварв Костенко,п’ятикласниця Софія Омельяненко та учень 11-б класу Максим Омеляненко.

Приймай,Гімназіє,квітучий цвіт Вкраїни!

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, толпа, небо, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 20 человек, люди улыбаются, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, трава и на улице

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, цветок и на улице

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: небо, на улице и природа

 

 

 

 

 

 

 

 

Четверо вчителів з Полтавщини стали півфіналістами національного конкурсу-серед них і решетилівський педагог

 

Півфіналістами престижної національної премії Global Teacher Prize Ukraine стали четверо педагогів з Полтавської області.

– Будьте певні, ми прочитали кожну вашу анкету, передивилися кожну фотографію та перейшли за кожним посиланням. Ваші історії однозначно справили на нас враження, і ми дуже вдячні вам за те, що ви не чекаєте вказівок, а за покликом власного серця змінюєте життя дітей та колег. Під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевірили три людини (асесори) у різних містах України, – написали організатори на своїй сторінці у Фейсбуці.


Напівфіналісти з Полтавської області, які увійшли до ТОП-50:

Юлія Григоренко – Англійська мова (початкова школа), Вчитель початкових класів;
Решетилівка, Полтавська область; Решетилівська ЗОШ І ступеня;
Наталія Кривко – Інформатика, Математика (середня школа);
Полтава; Полтавська гімназія №33;
Богдан Портяний – Географія, Правознавство;
Горішні Плавні, Полтавська область; Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. Бугаєвської;
Наталія Юдіна – Астрономія, Фізика;
Полтава; Полтавська гімназія № 33.

З повним переліком півфіналістів можна ознайомитися на сторінціGlobal Teacher Prize Ukraineв соцмережі.

– Настав час обрати ТОП-10. У цьому нам допоможуть представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, EdEra, Microsoft, Impact Hub Odessa, !FEST/Школа вільних і небайдужих, Цифрове видавництво MCFR: Освіта, які вже зараз оцінюють анкети ТОП-50, – пишуть організатори.

Довідково:Global Teacher Prize Ukraine. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

 

http://kolo.news/static/site/img/comment_icon.png); background-position: 0% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat;">0

 

Автор: Ольга Правденко Коло

У Полтаві сьогодні нагородили переможців конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі»

У Полтаві, сьогодні, 15 лютого, нагородили переможців конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі». Нагадаємо, мешканці області подали 189 проектів, з них 42 стали переможцями і будуть реалізовані вже в цьому році. 27 проектів подали жителі сільських рад, 8 – від ОТГ, 7 – від селищ, 3 – від жителів міст районного значення. Лідерами є Решетилівський та Гадяцький райони, мешканці яких подали 21 і 20 проектів відповідно. 

Усього за проекти проголосували 54 тисяч 539 осіб, з них лише 2542 особи голосували онлайн. До речі, в ініціативах та реалізації проектів лідирують жінки.

– На бюджет участі подали 217 проектів, з них ми допустили до голосування 189, – розповідає Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради. – Загальний бюджет проектів – 4 мільйони гривень. Реалізуватися вони будуть у співфінансуванні: два мільйони гривень на сесії о в квітні виділить обласна рада і 2 мільйони гривень – з місцевих бюджетів. 

Тематика проектів: енергозбереження, безпека та громадський порядок, комунальне господарство, спорт, туризм, культура та освіта тощо. Найбільша кількість програм – зі створення дитячих спортивних майданчиків. Серед цікавих проектів – «Сонячне дерево» (альтернативні джерела живлення), «Інформаційне місто», яке стало переможцем. Реалізують «Інформаційне місто» в Решетилівці. Автори проекту хочуть замінити таблички зі старими назвами вулиць на нові та поставити по місту інформаційні стенди, з яких можна буде дізнатися, наприклад, про курсування маршрутних таксі. 

http://kolo.news/static/site/img/resize.png); position: absolute; right: 0px; top: 0px; background-position: 50% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat;">
Марина Филь, проект якої став одним із переможців
Найвищий бал в рейтингу проектів області набрала ініціатива Таїсії Черняк «Упорядкування скверної зони та встановлення фонтану в селі Більськ Котелевського району». 

Проект Марини Филь із села Сватки Гадяцького району «Енергозбереження – крок до майбутнього» – серед переможців. Він набрав 2135 голосів.

– Мета – раціональне використання енергії. Він передбачає встановлення вуличних ліхтарів з енергозберігаючами лампами між селами Сватки і Бірки, – каже Марина Филь, авторка проекту.

Надія Крюченко з Диканьки підготувала проект по увічненню пам’яті художниці Марії Башкирцевої родом із села Гавронці Диканського району.

– У Диканьці є картинна галерея імені Марії Башкирцевої, в якій знаходиться єдина в Україні меморіальна кімната художниці, – розповідає Надія Крюченко. – Цього року буде 160 років від дня народження Марії Костянтинівни. В Україні лише кілька картин художниці: в Харкові, Дніпрі та Сумах. Мені ж хотілося повернути Марію Башкирцеву на батьківщину, де про неї знають дуже мало. У нас створений Фонд відродження пам’яті Марії Башкирцевої, кожні 5 років проводяться міжнародні конференції, де вивчають феномен художниці. Я хочу поставити погруддя художниці з білого мармуру перед картинною галереєю в Диканьці. Чому саме з білого мармуру – тому що в Європі її називали Білою дівчинкою. Проект вартує 100 тисяч гривень. Зазначу, що вже замовили бюст; 50 тисяч гривень на виготовлення проекту з бюджету районної ради. Погруддя хочемо відкрити у листопаді, на день народження Марії Костянтинівни.

За словами Біленького, на прикладі Полтавської області хочуть зробити всеукраїнський громадський бюджет.

http://kolo.news/static/site/img/resize.png); position: absolute; right: 0px; top: 0px; background-position: 50% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat;">

Довідково:

«Бюджет участі» – перша в Україні та Європі програма, дія якої поширилася на увесь регіон.  Це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. 

Також у рамках заходу відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Полтавською обласною радою та Фондом Східна Європа.

Коло

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage