У місті та районі

РЕШЕТИЛІВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

21042016prozannya

20 квітня Решетилівщина провела в останню путь військовослужбовця 93 механізованої окремої бригади, який ніс службу за контрактом, Дмитра Миколайовича Мелетича.

Обідньої пори на центральній вулиці селища  біля аграрного ліцею ім.І.Г.Боровенського та гімназії ім.І.Л.Олійника (де навчався патріот України)  домовину  з тілом Дмитра зустрічали зі сльозами на очах учні навчальних закладів, керівники  області та району, друзі,  громадськість краю. На труну  молоді люди клали квіти.

А потім колона рушила  до його рідної оселі,де там теж чекали сотні  односельців.

Траурна процесія рухалася пішки до самого кладовища,домовину  воїна друзі  та побратими несли на руках.

Відкриваючи траурний мітинг селищний голова Володимир Кузьменко сказав,

-Сьогодні ми прощаємося з учасником бойових дій на Сході  України, захисником нашої держави, молодою  людиною, яка боролася за те ,щоб наша країна  була незалежною і вільною-Дмитром Миколайовичем Мелетичем.

Народився  Дмитро в місті Хмельницький, 28  жовтня  1995 року . В 2011 році він  закінчив 9 класів  Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, з вересня цього ж року по 20 вересня 2013 року здобував професію електрозварника ручного зварювання та водія  в Решетилівському аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського. Потім продовжив своє навчання в ПТУ №4 міста Полтави. Енергійний, жвавий, непосидючий,завжди мав власну ,непереконливу думку . З 26 лютого 2015 року Дмитро Миколайович   ніс військову службу за контрактом. Але так сталося , що  його життєва дорога раптово обірвалася.

З болем  в душі на мітингу говорив прощальне слово голова Полтавської обласної ради ,наш земляк Олександр Біленький,

-Життя дуже жорстоке, воно забирає в нас найкращих, наймолодших. Вони мріяли та прагнули, хотіли далі жити. Я чітко для себе розумію фразу «Героям Слава». Дмитро – це мій герой. Вічна пам'ять йому. Слава Україні!

Роман Перепелиця- голова Решетилівської РДА, звертаючись до односельців говорив:,

-Два роки назад напевно і  в страшному сні ніхто не міг уявити, що ми в 21 ст. будемо хоронити молодих хлопців, героїв нашої держави, захисників наших міст,нашої країни. Життя людина дає сама собі, та , на жаль,людина його й забирає. Молоді хлопці, такі як Дмитро, є прикладом для всіх наших поколінь. Людина в свої 20 років йшла захищати, в першу чергу, свою родину, свою країну. І саме головне – захищати наше майбутнє.  Давайте вірити та молитися за те, щоб скоріше закінчилася війна і всі захисники повернулися живими і здоровими до своїх родин.

Ось що про Дмитра говорила колишній класний керівник Людмила Мороз:,

-Діма навчався в нас до 2011 року, закінчив 9 класів та й пішов навчатися  до місцевого аграрного ліцею.  Він був веселий, життєрадісний, спілкувався з друзями, піднімав дух класу. Ніколи не опускав рук, коли щось не вдавалося, завжди був заряджений оптимізмом.  Мав чудове відчуття гумору та піднімав настрій оточуючим.  З повагою ставився до старших, до вчителів. Був трудолюбивим, допомагав сім’ї,  мав відмінні оцінки  з трудового навчання та любив щось майструвати. Згадую, як часто просив  відпустити його раніше зі школи  , щоб допомагати братові  на СТО ремонтувати машини.  Любив також спорт, інформатику. Здається попереду в нього було ще багато справ, які потребують умілих рук та гарячого серця Діми. Він мав сміливість та любив свою землю, тому добровільно пішов захищати наш з вами мир і  спокій. Ми вдячні йому за це і дуже сумно,що він пішов від нас так рано, в розквіті літ і сил, коли життя ще тільки починалося. У кожного в житті свій шлях і своя доля ,у когось життя спокійніше й довше,а у когось, як у Діми, виявилось насиченим,яскравим,але - коротким.  Діма залишає  в серцях всіх, хто його знав, яскравий слід, наче метеорит пролетів і згас.

Сергій Новоселя, військовий комісар Решетилівського району розповів про військову службу  Дмитра Мелетича:,

-Донедавна ніхто  не міг уявити, що наша держава буде змушена захищати свою територію від  терористичних угрупувань . Військовослужбовці стали на захист рідної Вітчизни. Серед наших  земляків,хто  захищав рідну землю на Сході України, військовослужбовець військової служби за контрактом,  солдат Малетич Дмитро Миколайович. Закінчивши навчання і отримавши освіту слюсаря з ремонту автомобілів та електрозварника , коли розпочалися події на Сході держави, Дмитро, за покликом серця, вирішив захищати суверенітет незалежної України та проходити військову службу. 26 лютого 2015 року був призваний для проходження військової служби до 93 механізованої бригади Під час військової служби в складі військової частини на посаді старшого стрільця приймав участь  в антитерористичній операції на Сході, виконуючи свій військовий обов’язок. Отримав статус учасника бойових дій, нагороджений відзнакою начальника Генерального Штабу, Головокомандувача  Збройних Сил України нагрудним знаком учасника АТО. Бойові друзі згадують його, як відповідальну ініціативну та рішучу людину, котра  завжди готова прийти на допомогу товаришам. Від всього особового складу  військового комісаріату  висловлюю щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Дмитра. Вічна пам'ять …

Прощалися з Дмитром і його побратими:

Андрій Дорошенко,

-Він був сильним  воїном, гарним товаришем, але, насамперед, він був справжньою людиною.  Нам його не вистачатиме. Відпочивай з миром, друже…

Дмитро Сабад,

-Дмитро був дійсно  справжнім  побратимом. Я б не побоявся піти з ним будь-куди, якби  знав, що Діма стоїть в мене за спиною  та прикриває мене ззаду.  Мені страшенно прикро, що так сталося . Діма, покійся з миром.

  Настоятель  Свято -Успенської церкви,що в Решетилівці Отець Володимир відправив поминальну панахиду.

Похоронили нашого воїна з  почестями:  звучав Гімн України, процесію супроводжував військовий оркестр з Полтави, прозвучав траурний салют.

Гора живих квітів та вінків  від решетилівців були даниною шани і вдячності Дмитрові за патріотизм та солдатську службу.

Будемо пам’ятати вічно- ці слова звучали з вуст земляків.Коментарі  

+1 #2 Кароліна 12.05.2016, 16:01
Співчуття родині. Хоч Дімочки вже немає поруч знами, але в наших серцях він житеме вічно. Нехай земля буде пухом.Героям Слава!!!
Цитата
+4 #1 ! 25.04.2016, 14:42
Мої співчуття родині. Я навіть не уявляю біль матиринську коли вона почула що її сина немає у живих,це вилика втрата для всіх нас.З Дімой ми були знайомі з першого курсу Аграрного Ліцею, для мене він був другом,веселим, добрим,він мене піддержував ,я могла до нього позвонити в любу годину і виговоритись.він був позитивною людиною,я й не думала що так станеться,що його нестане з нами,вибач Дім за все,ти у мене слово брав що б я ніколи більше неплакала но я своє слово не стримала томущо боляче розуміти що ти тапер залишаєшся в моїй тільки памяті,ВІЧНА ПАМЯТЬ ТОБІ,ЗЕМЛЯ ТОБІ ПУХОМ,ТИ ГЕРОЙ В МОЙОМУ СЕРЦІ!
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

14 грн
Худоба та птиця
Продам циплят: бройлери КОББ-500, мясояєчні породи. Каченята

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage