Влада

КЕРІВНИЦТВО ПОЛТАВЩИНИ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

 

Сьогодні, 15 червня, у Полтавській обласній державній адміністрації відбулось підписання меморандуму про співпрацю в сфері розвитку олімпійського руху між Полтавською обласною радою, Полтавською ОДА, Національним олімпійським комітетом України та Полтавським відділенням НОК України.

Свої підписи під документом поставили: голова Полтавської облради Олександр Біленький, голова ОДА Валерій Головко, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, голова Полтавського відділення НОК Олександр Удовіченко.

Також свідками підписання документа були: віце-президент НОК Валерій Борзов та перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

“Ми як обласна влада не просто підставляємо плече спортсменам, а й самі займаємось спортом. Я гордий тим, що, популяризуючи спорт, ми даємо імпульс розвиватися у цьому напрямку ОТГ, районам, містам області. Показуємо, що спорт є невід’ємною частиною життя будь-якої громади. Встановлені десятки футбольних майданчиків, майданчиків з тренажерами і це те, що ми вже робимо сьогодні. І хочеться, щоб видатні спортсмени, олімпійські чемпіони приїжджали в села, міста і показували, як вони досягали таких результатів, тому що тільки особистий приклад може бути стимулом для молодого підростаючого покоління”, – сказав Олександр Біленький.

Децентралізація дала можливість збільшити фінансування спорту в області і це потрібно робити, зазначив Валерій Головко:

“Спорту на Полтавщині завжди приділяли й будуть приділяти велику увагу. В бюджетах різного рівня з’явились гроші, які ми зобов’язані вкладати в спорт, бо це майбутнє здоров’я нації. Підписання меморандуму ще раз підтверджує наші наміри і наші спільні цілі”, – зазначив очільник ОДА.

Свої наміри про подальшу плідну співпрацю в сфері розвитку олімпійського руху на Полтавщині підтвердив і президент НОК України Сергій Бубка.

“Мені дуже приємно, що є порозуміння, є бачення, як повинен розвиватися спорт на Полтавщині. Є піклування про здоров’я нашої молоді, наших дітей. Разом ми зможемо поліпшити умови для заняття спортом, підтримати спортсменів, покращити їхні результати. Приємно, що у вас є намір продовжувати прославляти свій край”, – сказав Сергій Бубка.

Після підписання меморандуму очільники області та представники НОК відповіли на запитання журналістів.

нп

МАЄМО ОСТАТОЧНО ПЕРЕДАТИ ТАРИФОУТВОРЕННЯ НА ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, — ГЕННАДІЙ ЗУБКО

 

Маємо остаточно передати тарифоутворення на органи місцевого самоврядування та забезпечити відповідальність перед громадянами.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-Прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

«В умовах реформи децентралізації ми зробили кроки не лише до фінансової децентралізації, а й тарифної. Повноваження зі встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги передаються місцевій владі. Сьогодні вже багато  міст вийшли з умов тарифоутворення незалежного регулятора – НКРЕКП, і самостійно складають тарифи, визначають, наскільки вони економічно обґрунтовані, а також яку допомогу можна надати своїм  комунальним підприємствам із місцевих бюджетів. Але ми хочемо довести цей процес до кінця, щоб місцеве самоврядування по всіх території України самостійно складало тарифи на тепло- та водопостачання, а головне – звітувало перед своєю громадою, чому встановлено саме такий тариф. Це підвищить якість тепло- і водопостачання, оскільки насамперед місцева влада буде зацікавлена у підвищенні рівня відповідних послуг. А жителі зможуть контролювати відповідність ціни і якості отриманих комунальних послуг», — зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що наразі, вже є новий склад НКРЄКП та ведуться переговори щодо остаточного завершення тарифної децентралізації.

Крім того, за словами Геннадія Зубка, «питання модернізації комунальних підприємств, критичної інфраструктури та систем життєзабезпечення й виконання норми Закону «Про теплопостачання»  в умовах децентралізації має бути пріоритетним для органів місцевого самоврядування».

 нп

У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ НОВОВВЕДЕННЯ У СФЕРІ ЖКГ, ВЕТЕРИНАРІЇ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Сьогодні у Полтавській обласній раді відбувся семінар щодо нововведення законодавства у сфері житлово-комунальних послуг, безпечності харчових продуктів, санітарного законодавства, ветеринарної медицини і захисту рослин.

докладніше >>

ЩО ВИРІШИЛА 21 СЕСІЯ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ РАЙРАДИ

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області. Під головуванням Сергія Колотія відбулося пленарне засідання 21 сесії Решетилівської районної ради сьомого скликання. До порядку денного було внесено 30 питань.

На початку засідання у зв'язку з реформою первинної ланки медицини депутати затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“ та передавальний акт основних засобів та матеріальних цінностей Центру первинної медико-санітарної допомоги Решетилівського району.

Понад годину депутати районної ради знайомилися зі звітом голови районної державної адміністрації Романа Перепелиці щодо виконання делегованих повноважень. Одною з найболючіших тем для обговорення було утримання  та ремонт доріг. З цього ж питання надійшли і депутатські запити Сергія Горобця та Анатолія Бутенка.

Також на засіданні внесено зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, прийнято рішення щодо звіту постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг, інформації начальника Решетилівського відділення поліції Глобинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку, ходу виконання районих програм та роботи комунальних підприємств "Ефект" та "Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району".

Депутати затвердили Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Решетилівський районний краєзнавчий музей» Решетилівської районної ради та Перелік платних послуг, що надаються комунальним закладом «Решетилівський районний краєзнавчий музей» та прийняли рішення про надання пільг щодо плати за оренду об'єктів спільної власності територіальних громад району.

Тривалої дискусії зазнало обговорення питання про використання червоно-чорного прапора на території Решетилівського району, ініційованого депутатом Олегом Коцаром. Депутати акцентували увагу на тому, що ніяких заборон з приводу застосування стяга немає, тому гострої потреби у відповідному рішення немає. Після тривалих перемовин та деяких змін його таки ухвалили.

Також на засіданні прийнято рішення щодо утворення офіційного сайту Решетилівського району та затверджено план роботи районної ради на друге півріччя.

Депутати районної ради не підтримали проект рішення щодо розгляду заяви депутата районної ради Петра Кошового.

У зв'язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України №268 депутати внесли зміни до рішень районої ради „Про оплату праці голови районної ради на 2018 рік“ та „Про оплату праці заступника голови районної ради на 2018 рік“.

Також на засіданні підтримано депутатський запит Анатолія Піщанського та прийнято звернення до Верховної Ради України.

Майже шестигодинне пленарне засідання закрили розглянувши всі питання порядку денного.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Депутат Василь Ярема під час виступу

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Депутат Олег Коцар під час виступу

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Сайт райради

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage