Влада

Кінцева мета децентралізації – повна зміна системи менеджменту на місцях, — Зубко

 

Децентралізація – це не тільки об’єднання громад і підвищення якості сервісу. Наша кінцева мета – повна зміна системи менеджменту на місцях. Це в першу чергу сформовані сильні громади, які виконують всі функції для своїх мешканців, а центральна влада формує політику і підтримує цей процес.

докладніше >>

ВІТАННЯ РЯТІВНИКАМ ВІД КЕРІВНИКІВ ОБЛАСТІ

e-mailДрукPDF

Шановні рятівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ви обрали одну з найбільш героїчних та гуманних професій – допомагати людям, оперативно реагуючи на ту чи іншу надзвичайну ситуацію, рятувати природні та матеріальні багатства.

Безліч прикладів відваги та самовідданості, виявлених під час ліквідації надзвичайних ситуацій та аварій свідчать, що рятувальна служба Полтавщини об’єднує сильних духом людей, життєвим кредо яких стало гасло «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Наша безмежна вдячність кожному з вас за вірність службовому обов'язку, за сміливість і готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаємо міцного здоров'я, сімейного затишку, миру, злагоди та благополуччя!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

НЕЗАБАРОМ МАЄ ВИРІШИТИСЯ ПИТАННЯ ЗАПУСКУ РОБОТИ МІНІСТЕРСТВА ВЕТЕРАНІВ – ГЕРАСИМОВ

 

Питання запуску роботи Міністерства ветеранів має вирішитись вже найближчим часом.

На цьому голова фракції партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов наголосив під час засідання Погоджувальної ради голів фракцій та керівників комітетів.

"Наступне важливе питання, яке має вирішитись вже найближчим часом – це запуск роботи Міністерства ветеранів. Наша фракція заявляє про підтримку кандидатури нашої колеги Ірини Фріз на посаду Міністра у справах ветеранів.

Нагадаю, новий орган виконавчої влади повинен об’єднати функції соціального захисту, допомоги, підтримки та реабілітації учасників війни. Наразі, ці функції виконують близько двох десятків державних органів, однак жоден не відповідає за розробку і реалізацію єдиної державної політики щодо захисту ветеранів", – заявив Артур Герасимов.

Раніше "Прямий" повідомляв, що уряд  планують доповнити міністерством з питань ветеранів 1 січня 2019 року.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УРЯД РОЗПОЧАВ ВИПЛАТУ ЗЕКОНОМЛЕНИХ ВЗИМКУ СУБСИДІЙ

 

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій області. Такі дані наводять в Міністерстві соціальної політики України.

На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від Уряду грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

Нагадаємо, під монетизацію підпав зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.

Минулоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1 мільйон 755 тисяч українських родин.

нп

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage