Влада

Відбулась 19 позачергова сесія Решетилівської районної ради

14 лютого в залі засідань Решетилівської міської ради відбулось пленарне засідання позачергової 19 сесії районної ради, яке вів голова ради Сергій Колотій.

Він вручив нагрудний знак «За вірність народу України» ІІ ступеня. Хмельницькому Сергію Олександровичу, жителю Решетилівської територіальної громади. Після формування порядку денного було зачитано повідомлення про включення депутатів Йосипа Метельського та Валентини Деркач до фракції  "Українське об'єднання патріотів - УКРОП". Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Шерстюк ознайомила депутатів та керівників установ і підприємств спільної власності територіальних громад району з особливостями подання декларацій за 2017 рік.

Депутат Олег Коцар висловив занепокоєння щодо руху великовагового транспорту шляхами району, що спричиняє руйнування дорожнього покриття. Голова райдержадміністрації Роман Перепелиця зауважив, що в рамках відповідної  обласної Програми передбачено встановлення двох вагових комплексів на території району, зокрема, одного – на території Покровської територіальної громади.

Депутати визнали повноваження депутатів Анатолія Піщанського та Володимира Одноочка та внесли зміни до складу постійних комісій.

Голова районної ради Сергій Колотій вручає Володимиру Одноочку депутатське посвідчення

Анатолія Піщанського було включено до складу постійної комісії районної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку, а Володимира Одноочка – до складу постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, підприємництва, земельних відносин та екології.

Депутати розглянули питання, які не були підтримані на попередньому пленарному засіданні, щодо внесення змін до Положення про постійні комісії Решетилівської районної ради, запропонованих Олегом Коцаром, а також щодо депутатського запиту Петра Кошового. Проте, обидва проекти знову не набрали достатньої кількості голосів і були зняті з розгляду. Не отримав достатньої підтримки і проект рішення про звернення до Верховної Ради України.

Голова райдержадміністрації надав інформацію щодо розгляду депутатського  запиту Миколи Курінного, зауваживши, що функціонування Плосківської ЗОШ І-ІІІ забезпечено, але проблема приведення приміщень навчальних закладів до належних умов

залишається. Депутати довго не могли дійти спільної думки під час розгляду питання щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. Дискусійним стало питання виділення коштів для надання допомоги малозахищеним жителям району. Після довгих дебатів було вирішено відтермінувати такі видатки.  Рішення про внесення змін до показників районного бюджету, з урахуванням коштів субвенцій сільських рад, було прийнято .

Майже одноголосно було прийнято рішення про передачу центральної районної бібліотеки із спільної власності територіальних громад в комунальну власність Решетилівської територіальної громади

Передаючи у комунальну власність Решетилівської територіальної громади будівлю ЦКД «Оберіг» депутати не були такими одностайними. 

Григорій Пономаренко під час обговорення питання щодо передачі будівлі ЦКД "Оберіг":  "Давайте покажемо приклад співпраці!"

Решта проектів рішень щодо змін до районної Програми пожежної безпеки на 2016-2020 роки; прийняття майна з спільної власності територіальних громад Решетилівського району в спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області;  впровадження малопотужного місцевого FM-мовлення на території Решетилівського району  та інші ретельно розглядалися на вчорашньому спільному засіданні постійних комісій і були підтримані депутатським корпусом.

Сайт райради

На Полтавщині засновано Школу місцевого самоврядування

 

e-mailДрукPDF

12 лютого за участю голови обласної ради, голови Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександра Біленького, виконавчого директора Асоціації Володимира Микійчука, депутатів обласної ради, керівників органів місцевого самоврядування, освітян, представників студентської та учнівської молоді, журналістів в обласній раді відбулася презентація проекту «Школа місцевого самоврядування».

докладніше >>

У 2018 РОЦІ СЕСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ БУДУТЬ ВИЇЗНИМИ

 

УЧОРА В ОБЛРАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. ОСНОВНЕ ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО – ПРОВЕДЕННЯ МАЙБУТНІХ СЕСІЙ. З ПРИСУТНІХ – ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ, ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ОДА.

На 2018 рік в обласному бюджеті закладені кошти на капітальний ремонт сесійної зали. Також система голосування вже тривалий час потребує модернізації. Тому президія обласної ради вирішила перенести сесію, у зв’язку з запланованим капітальним ремонтом сесійної зали, повідомляють у Полтавській ОДА.

Тож перед апаратом Полтавської обласної ради постало непросте завдання – знайти відповідне місце та переформатувати проведення самих сесій.

У зв’язку з цим, фахівці апарату розробили й презентували нову процедуру голосування, яка тимчасово замінить звичну систему. Відтепер голосування відбуватиметься за допомогою різних карток-бюлетенів «за», «проти», «утримався», «правки» тощо.

Відтепер цьогорічні сесії Полтавської обласної ради будуть тематичними, тобто стосуватимуться здебільшого якогось із напрямків – екології, інфраструктури, тощо. І проходитимуть у тому населеному пункті області, який найбільше потребує вирішення цієї проблеми.

Запланований на цей рік капітальний ремонт сесійної зали і модернізація системи голосування змушують шукати нові варіанти проведення сесій, – говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко. – Тож президія ради запропонувала доволі цікаву ідею – проводити виїзні засідання там, де виникають проблемні питання. Депутати її підтримали. Апарат облради презентував тимчасову процедуру голосування.

Журналістів і громадськість апарат облради обіцяє забезпечити транспортом. Різнитиметься лише спосіб голосування.

Будуть різні виїзні засідання. Екологічні, наприклад, у Лохвиці, інфраструктурні – у Горішніх Плавнях, питання розвитку дорожньої галузі – десь в іншому місці, а туристичної галузі, можливо, в Миргороді. Все відпрацьоване апаратом обласної ради. Вважаю, що вирішувати проблеми на місцях буде й наглядно і ефективно, — сказав Валерій Головко.

Модернізація системи голосування передбачає певний час. Зараз виготовляється проектно-кошторисна документація. Повернутися до оновленої сесійної зали обіцяють одразу після закінчення ремонту, до кінця року.

НП

Оголошення

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage