Влада

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ МАЄ РУХАТИСЯ ДО СКОРОЧЕННЯ ВИДАТКІВ НА ЕНЕРГОНОСІЇ, – ЗУБКО

СЬОГОДНІ УРЯД ВПРОВАДЖУЄ НОВУ СИСТЕМУ БЮДЖЕТНОГО ПЛАНУВАННЯ. ЗАВДЯКИ ФІНАНСОВІЙ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ, ЯКА ПОЧАЛАСЯ З 2015 РОКУ, МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ СЬОГОДНІ ВЖЕ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПЛАНУВАТИ СВОЇ БЮДЖЕТИ НА НАЙБЛИЖЧІ 3 РОКИ. ПРО ЦЕ ЗАЯВИВ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР – МІНІСТР РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖКГ УКРАЇНИ ГЕННАДІЙ ЗУБКО, КОМЕНТУЮЧИ ПРИЙНЯТУ СТРАТЕГІЮ  «ОСНОВНІ НАПРЯМКИ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ НА 2018-2020 РОКИ».

«В 2017 році розмір місцевих бюджетів складає 170 млрд гривень по плану, на 2018 рік – заплановано 248 млрд гривень, зростання очікуємо ще на 154 млрд гривень. Для нас дуже важливо не тільки зростання місцевих бюджетів, а й скорочення їх видатків в першу чергу на енергоносії в рамках реформи енергоефективності», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що сьогодні країна рухається до енергонезалежності та впроваджує енергоефективні заходи. Це стосується жилого сектору і домогосподарств українських родин.

«Тому, в рамках середньострокового планування, ми підтримуємо стале і стабільне фінансування від держави як теплих кредитів, так і фінансування Фонду енергоефективності на наступні роки в розмірі до 2 млрд гривень», – зазначив він.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage