Влада

ОЧІЛЬНИКИ ОБЛАСТІ ПРЕВІРИЛИ ХІД ВИКОНАННЯ РОБІТ З БУДІВНИЦТВА РОЗВ’ЯЗКИ НА ПЕРЕХРЕСТІ ДОРІГ ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ ТА ДНІПРО-ЦАРИЧАНКА-КОБЕЛЯКИ-РЕШЕТИЛІВКА

 

СЬОГОДНІ ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ, ГОЛОВА ОДА ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АНДРІЙ РЕКА ОСОБИСТО ПЕРЕВІРИЛИ НАСКІЛЬКИ ПІДРЯДНИК ВКЛАДАЄТЬСЯ У ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА РОЗВ’ЯЗКИ НА ПЕРЕХРЕСТІ ДОРІГ М-22 ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ ТА Н-31 ДНІПРО-ЦАРИЧАНКА-КОБЕЛЯКИ-РЕШЕТИЛІВКА.

У ході інспекції, голова обласної ради запевнив, що Полтавська обласна рада готова до співфінансування автошляхів. Також, він подякував начальнику Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимиру Трояновському за дотримання термінів будівництва надважливого для області об‘єкту:

«Дякую начальнику Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимиру Трояновському за дотримання термінів будівництва надважливого для області об‘єкту. Разом з Валерієм Головком та Андрієм Рекою відвідали місце майбутньої розв‘язки.  Полтавська обласна рада до співфінансування автошляхів, бо вирішення проблеми капітального ремонту транспортних «артерій» є для нас першочерговою» – написав Олександр Біленький на своїй сторінці у Facebook.

Наразі все йде за графіком. Начальник Служби Володимир Трояновський доповів про виконані роботи та плани на найближчий період. Нині триває процес забивання залізобетонних паль. Далі до них буде приварений каркас з арматури та залитий фундамент.\

НПДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage