Влада

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ. У ПОЛТАВІ ПРОХОДИТЬ МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

 

Сьогодні у приміщенні Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого проходить Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

Захід проходить на Полтавщини вперше. Його головна мета — показати економічний потенціал області на всеукраїнській та міжнародній аренах. Серед учасників представники Кабміну, урядових дорадчих органів, які займаються питаннями експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових та громадських інституцій. 

Протягом дня гості форуму ознайомлюватимуться зі здобутками Полтавщини у промисловому та агропромисловому секторах, їм презентуватимуть  економічний та інвестиційний потенціал області. Крім того, про свої здобутки розкажуть керівники успішних полтавських підприємств. 

Також на Форумі проходить виставка економічного та інвестиційного потенціалу області. Ще одне її завдання — показати туристичну привабливість Полтавщини.

9:30 — На Форумі почалася реєстрація. На першому поверсі працює виставка економічного та інвестиційного потенціалу області, для гостей грає оркестр. Біля будівлі юридичного інституту представлена техніка KRAZ.

10:00 — До початку Форуму півгодини. Гості продовжують прибувати, заповнюється зала, де пройде пленарне засідання. Крім того, учасники та відвідувачі заходу знайомляться з продукцією, представленою на стендах промисловців та аграріїв області.

10:34 — Голова Полтавської ОДА Валерій Головко також ознайомився зі стендами промисловців та аграріїв області.

Розпочинається пленарне засідання. На сторінці Полтавської ОДА у Facebook йде пряма трансляція.

10:44 — Форум розпочався. Прозвучали вітальні слова від голови Полтавської ОДА Валерія Головка, голови Полтавської облради Олександра  Біленького, народного депутата Андрія Реки, головного радника з питань врядування українсько-канадського проекту ПРОМІС Кейді Ворд.

За дорученням голови Верховної Ради Андрія Парубія нардеп також нагородив Валерія Головка грамотою.

10:50 — Валерій Головко представляє економічний потенціал області. Акцент голова Полтавської ОДА робить на промисловцях та аграріях.

Валерій Головко окремо розповів про великі промислові підприємства області: Ferrexpo, KRAZ, «Кременчуцький колісний завод».

— Немає жодного підприємства на Полтавщині, яке б не мало своєї родзинки, — наголосив голова Полтавської ОДА.

Полтавщина займає 2 місце з видобутку аграрної продукції. А також не зупинилися на традиційних способах видобутку аграрної продукції. Як приклад, Валерій Головко привів ПП «Агроекологія».

Він також розповів про великі аграрні підприємства. Серед них «Воскобійники», «Агрофірма Довженка».

11:02 — За 6 місяців 2017 року притік інвестицій у Полтавську область склав близько $22,7 млн. На цьому наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Він також зазначив, що створення сприятливих умов для інвесторів на Полтавщині — одне з завдань Полтавської ОДА та обласної ради.

Прес-служба Полтавської ОДАДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage