Влада

У ПОЛТАВІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ “САМОВРЯДУВАННЯ ОЧИМА ДІТЕЙ”

 

СЬОГОДНІ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА СЕРЕД ДІТЕЙ “САМОВРЯДУВАННЯ ОЧИМА ДІТЕЙ”.

Конкурс провели вперше, у рамках Міжрегіонального форуму “Взаємодія громад: можливості, виклики, технології”, який відбувся у Полтаві 12 грудня минулого року. Тоді на розгляд журі — членів форуму представили майже 70 дитячих робіт, у ході прозорого голосування, перемогу отримали дев’ятеро дітей різних вікових категорій. Сьогодні юні художники та їх керівники отримали від голови Полтавської облради нагороди — дипломи, грошові винагороди та солодкі подарунки.

– Наприкінці минулого року в області відбувся Міжрегіональний форум місцевого самоврядування. Тоді й виникла ідея проведення конкурсу малюнків. Ми хотіли побачити, як діти розуміють дану тему. Батьки та педагоги юних митців задали правильну тематику та ідеологію, які допомогли їм сформулювати завдання, і, як наслідок, маємо гарні результати, – розповів голова облради.

Олександр Біленький запевнив, що подібні конкурси будуть систематичним.

Ксенія, переможниця конкурсу:

– Я навчаюся у Полтавській дитячій художній школі. Мені 17 років. На моїй роботі зображено три часові сюжети створення хліба. Перший — коли хлібороб жне пшеницю, докладає до цього титанічну працю під палючим сонцем. Потім він збирає свої плоди. І остання ілюстрація – віддає хлібину маленькій дитині. Заради цього він, по суті, і працює. Символізм у тому, що хлібороби — це звичайні люди, яких ми не помічаємо, але вони дуже багато працюють, аби віддати хліб людям, яким він потрібен. Тож, робота розкриває тему праці не для себе, а для всієї громади.НП

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення